FIRMY BUDOWLANE -OPINIE

Zaczęty przez Tomaszo, 01 Lut 2010, 11:32:21

« poprzedni - następny »

karol

Polecam firmę Fachmen korzystałem ja i moi znajomi kilka razy z ich usług i jestem zawsze zadowolony młodzi ale wszystko solidnie i szybko dobry kontakt i zawsze pozostawiają po sobie porządek
karol

marta

roka multi brand robi świetne łazienki jak i stylizacje i wykończenie wnętrz.ekipa dla wymagających inwestorów.duża wiedza i profesjomalizm polecam wykańczali mi nowe mieszkanie jestem zaskoczona  profesjonalnym podejściem do pracy mają nawet ubezpieczenie OC działalności.pozdrawiam Marta

tubylec

Czy ktoś coś wie o firmie Budopol z Nowinki. Może ktoś z nimi współpracował.

MO

Witam,
planuję budowę domu, więc odświeżam wątek dodając jeszcze jedno kryterium oprócz rzetelności firmy- chodzi mi o ekipę, gdzie nie zmieniają się umówione koszty. Często słyszę o tym, że umawiają się firmy na jedną cenę, a po wykonanej pracy okazuje się, że jednak niedokładnie policzyli i wyszło o 50% więcej...

brak

usunięto przez administratora

ewa

Nie polecam zdecydowanie firmy wykonującej posadzki mixokretem z **** -Uslugi Budowlane *****.
Wylewali u mnie posadzki to różnice dochodziły do 3 cm. Facet i jego ekipa składająca sie z jakiś dzieciaków zupełnie się nie zna. Żeby to wszystko poprawić koszty były ogromne. To nie tylko moja opinia ale u znajomego też wylewali to było podobnie. Firmę w obecnych czasach może każdy założyć tak, że nauczka na przyszłość oby jak najmniej takich "FACHOWCÓW". Nie sięję antyreklamy ak coś to proszę napisać na maila znam osoby które potwierdzą moje słowa.

ewa

brak

zbyszek

Chciałbym polecić dla wszystkich ludzi szukających dobrej firmy posadzkarskiej firmę Łukasza Barwikowskiego. Na wakacje wylewali mi posadzkę i jestem zadowolony.  :)  

marta

Polecam REMAX.Cały remont mieszkania wykonali szybko i solidnieoraz profesjonalnie.Załatwiali wszelkie zakupy .Polecilismy takrze ich dla szwagra to także są zadowoleni.POLECAM.ICH NR TO 604430946.

jan

firma t.boguszewski-szczególnie nie polecam,niedokładny,nieuczciwy,alkoholik i cham wrodzony,działalność to przykrywka przemytu ihandlu wódą ,oapierosami i paliwem.zero szacunku dla pracownoków.uważajcie na tego chama!!!

karol

a co powiecie o brukarzach? Kto jest warty polecenia? Bo dużo ich jest. Pozdrawiam
karol

zażenowany

Witam, chciałbym nagłośnić problem naszych Suwalskich pseudo fachowców, którzy rujnują lokalny biznes. Krew mnie zalewa jak jak większość młodych firm w suwałkach budowlanych/remontowych/dekarskich zaniża ceny na wszystkie usługi. Wszystko rozumiem jak kiedyś też zaczynałem ale moi mili wszystko ma swoje granice. Nigdy ale to nigdy nawet gdy wchodziłem na rynek Suwalski ze swoimi usługami nie zaniżałem ogólnie panujacych cen. Nie ma co się oszukiwać gdyż każdy wie jakie stawki za jaką robotę liczą sobie szanujące się firmy, które nie dość że zatrudniają legalnie pracowników, dają jakąś gwarancje, odpowiadają własną głową za pracowników, muszą zainwestować w sprzęt nie liczę tu już stresów związanych z brakiem zleceń czy ich pozyskiwaniem. Ludzie zakładające/mające firmy usługowe w suwałkach(szczególnie tyczy się to sektora dekarskiego) opamiętajcie się ! Za najniższą krajową to my możemy pracować dla kogoś a nie na własny rachunek, gdzie trzeba cały czas inwestować w ludzi i sprzęt !!! Oby szybko upadły te firmy które pracują za połowe normalnej stawki !!! Tak tak cieszcie michy bo macie dużo zleceń... nie stać na porządny sprzęt oraz rejestracje ludzi? nie ważne ... aby robota.. . powodzenia

waldi86

Firma Mix-Bud Pana Mirosława Kozłowskiego z Dubeninek. Budowali mi dom jednorodzinny. Było dobrze póki jeszcze robili. Po zakończeniu prac okazało się, że dach jest źle zrobiony, okna dachowe źle zamontowane, opierzenie kominów zrobione tylko tam gdzie z dołu mogłem zobaczyć (przy ulewach cieknie woda strumieniami), kosze źle zamontowane, ściany krzywe (wyszło, przy kładzeniu kafli). Poszły dwa pisma o wykonanie prac w ramach gwarancji, brak odzewu. Zupełna olewka, brak odpowiedzi na telefony, maile czy pisma oficjalne. Jak znajdę wykonawce zastępczego, to sprawa trafi na wokandę. Ogólnie, radzę unikać jak ognia.

torbecka

Odradzam firmę Chmielewski, właściciel mieszka w Olecku. Początek to złudzenie profesjonalizmu, wszystko pięknie, masz co sobie życzysz. Później zaczynają się kłopoty, \"szef\" nie odbiera telefonu. Wykonanie niedokładne, w moim wypadku po zgarnięciu pieniędzy praca nie została wykonana. Koszmar.
torbecka

brak

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć