FIRMY BUDOWLANE -OPINIE

Zaczęty przez Tomaszo, 01 Lut 2010, 11:32:21

« poprzedni - następny »
Do dołu

Tomaszo

Myśle że wielu z was podczas budowy ma problem ze znalezieniem ekipy budowlanej. Jestem jedną z tych osób dlatego zakładam ten temat mający na celu pomóc ludziom budującym domy.

Bardzo proszę o podawanie nazwy firmy budowlanej i co o niej sądzicie. Opinie negatywne pozytywne.

Z gówy dziękuję za udział w temacie

Stachu Stach

Firma Pawla Rzatkowskiego na Wojska Polskiego, niedrogo, fachowo, szybko. Korzystałem z ich usług i jestem 100% zadowolony.

Masakra

rzatkowski? cizes never!! musialem inna ekipe wynajmowac bo kolesie dawali w palnik i krzywe mam sciany! najlepiej patrz ludzi ktorzy maja dzialanosc gospodarcza a nie firmy budowalne, tam ludzie tylko chleja a prywaciarz pracuje nie na godziny tylko na to co zrobil.

lektor

DESTA, S. Dębski - wiem, bo pracowałem u niego :) ekipa jak i szef konkretni i dokładni.

katarzyna

Remontowałam mieszkanie-polecam p.Artura Kondrackiego-
Konkretny ,dokładny,zna sie na robocie.Wszystko na czas.
O nic nie musiałam sie martwić.Jestem w 100%zadowolona.
katarzyna

marek

Podzielam opinię o firmie DESTA. Jednak Nazwisko właściciela pisze się DEMBSKI.

alien1987

Nie polecam wstępny cennik dostałem na maila wszytko pięknie ładnie , ale kiedy się umówiłem
na wycęnę i wizytę w celu uzgodnienia umowy co do remontu nie przyszedł i zero kontaktu

andrzej_s61@interia.pl
ul. Reja 84/18, 16-400 Suwałki
tel: 087-567-22-76, tel2: 0698474967
usługi remontowo - wykonczeniowe

magda

roka multi-brand p.Marcin Kacprzyk robił mi łazienkę i remont mieszkania. fachowe doradztwo i wykonanie ,szybko, sprawnie. widziałam też inne łazienki zrobione przez tą 2 osobową firmę są świetne polecam wszystkim
v.k

magda

telefon do nich to 785924013
v.k

waldek

Firma ULMEN niedawno robiła u mnie elewację i rewelacja. Podwórko zawsze wysprzątane i żadnego bałaganu. Struktura nanoszona pistoletem! Zaoszczędziłem na materiale ponad 1,2 tys.
Teraz zmieniają dach u moich znajomych i z tego co wiem jest super. Kontakt do nich 665 835 035
WALDEK JARMUŁOWICZ

patryk

Witam czy może ktoś polecić kogoś do wykończenówki szpachlowanie , podwieszane sufity ,malowanie , łazienki . potrzebuje solidnej ekipy .

piter

U mnie Ci gośce zrobili całe mieszkanie od nowa i jestem wpełni zadowolony. Najważniejsze że robili dokładnie i w sumie koszt też nie był duży. Jeden \"majster\" co był na wycenie to za samą kuchnie 6tyś policzył sobie to śmiech mnie ogarnął. Szczerze polecam... 515 576 614

emis

witam
a może ktoś może coś powiedzieć o firmie Rembud Suwałki, zastanawiam się nad powierzeniem im budowy domu, jak myślicie to dobry pomysł? ktoś z nimi współpracował?
dzięki

daylight85

również polecam roka multi brand (p. Kacprzyk). bardzo mili Panowie. wiedzą co robią

Justyna

polecam firme OI-Suwałki  solidnie i szybko
Justyna

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć