Budowa sauny

Zaczęty przez paaa, 31 Sty 2010, 20:23:56

« poprzedni - następny »

paaa

poszukuję kogoś, kto wykona saunę? Możecie kogoś polecić? i podać ewentualnie mniej więcej koszt? Dzięki :)

lektor

Coś na ten temat widziałem...
1) wchodzimy: http://www.suwalki.info/ogloszenia-budownictwo.html
2) wciskamy: Ctrl+F
3) wpisujemy: saun...
4) dzwonimy i pytamy o szczegóły
Voila! :)
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

sexmachine

nawet punkt 2 nie jest potrzebny bo wyszukiwarka jest :)

paaa

zgodzę się jest ogłoszenie, ale warto poznać opinie kogoś kto ma saunę, bo uwierzcie ale nie każdy wykona ja dobrze :/

lektor

@sexmachine: ja tam wolę Ctrl+F ;) nie wierzę automatom :)
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

dariusz

Wykonujemy domy z bala, wiaty, sauny, altany. Chętnie wykonamy dla Pana saunę. Oferujemy również banie ruskie. Kontakt: 0607 924 718
dariusz

Rafall

Bardzo solidne i w miarę tanie sauny wykonuje sklep saunahome.pl Do wykonania sauny używają tylko najlepszych materiałów, ponieważ zły użycie złego drewna niskiej jakości, spowoduje, że sauna może nie spełniać swojego zadania i może szybko się niszczyć z powodu wysokiej temperatury i wilgoci. Więcej informacji o materiałach do budowy sauny możecie sie dowiedzieć z: http://www.saunahome.pl/drewno-do-budowy-sauny-c-18_70.html

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć