Kamerzysta

Zaczęty przez anika, 21 Sty 2010, 12:02:43

« poprzedni - następny »
Do dołu

anika

Poszukuję kamerzysty na ślub. Chciałam wziąść PMG Studio ale mają już termin zajęty  :@ . Czy możecie kogoś polecić, kto robi fajne filmy.
Pozdrawiam  

ja

Rocco nakreca filmy xxx

lektor

Wasilewski na Patli 3, sprawdzony

;)

[ usunięto przez administratora ]

anka

anka

jak coś to proszę o kontakt na gg, podam namiary na kamerzystów i świetnego fotografa gg 4725702

agaa

ja polecam pana wiecko z fotoheli, swietnie nagral nam 3 plytki z wesela bo chcielismy jak najwiecej nagrania a nie kilka wstawek kilka piosenek i po weselu..... polecam tego kamerzyste

anika

Dzięki za info. Wybieram się na oglądanie próbek.

go

;)

anka07

na rzeczy może i się zna,nie odmawiam profesjonalizmu i doświadczenia, spora grupa znajomych robiła u niego filmy w ubiegłym roku i nie ma nawet jednej pary z moich znajomych, którzy byliby zadowoleni z filmu. korzystając z doświadczenia przyjaciół i znajomych, nie popełnię tego błędu co oni w wyborze kamerzysty..

nadobny dworzanin

agaa

arnika

Olek

anika- polecam p.Krzyśka z Foto-Heli. W ubiegłym roku kręcił moje wesele- efekt REWELACJA! Profesjonalne podejście do pracy- a na dodatek jest otwarty na pomysły \"młodych\" ! Po prostu macie to co chcecie- bez dodatkowych kosztów. Płytki miałem już tydzień po weselu.POLECAM !
szara naga jama

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć