Serwis Telefonów Komórkowych

Zaczęty przez foto, 12 Sty 2010, 14:57:18

« poprzedni - następny »

foto

Mam problem z telefonem. Szukam dobrego i taniego serwisu w suwałkach. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Zeko

jak najbardziej polecam serwis na 1-ego Maja ,zaraz za lub przed Zus-em (zależy z której strony patrzeć ) :P
Tanio ,rzetelnie i prędko .
Pozdrawiam.

zl

kosciuszki kolo domu nauczyciela ( w strone gimnazjum), jezeli roszad osobowych jakichs tam niebylo to w 100% polecam :) kazdy moj problem z koma rozwiazywali

sweetie123

to prawda, ja tez polecam ten serwis na Kosciuszki.. tanio i solidnie robia - moj tel. juz chzba 3 lata dziala po naprawie i bez zarzutow...

Louisa

Ja polecam serwis na Noniewicza przy Kruku - ten z reklamy na stronie głównej. Kiedyś jak jeszcze miał serwis przy Kościuszki naprawił mi Motke V3 i telefon juz 4 rok działa bez zarzutu.

Suwalczanin

polecam serwis przy ul noniewicza (przy kruku w tym nowym budynku)  szybko i tanio

gumiś

Polecam chlopakow na utrata 2 b. Szybko solidnie i robią też na gwarancji.
gumiś

zuza

który komis możecie polecić ,żeby było uczciwie i tanio
anna p

prawda

takie rzeczy tylko w erze, w suwałkach nie  ma komisu gdzie jest uczciwie i tanio.

zenon

GSMOK kiedyś był na chłodnej w tej chwili gdzieś go przenieśli, kiedyś zajmowałem się handlem telefonów, i dużo sprzętu mi naprawiali zawsze wszystko było ok.

Zimna

Drodzy Państwo w celu naprawy telefonu nie szukajcie komisu tylko serwisu. Komis jest zleceniodawcą dla serwisu i wtedy obaj zarabiają, a zazwyczaj marża komisu potrafi zabić. Jeśli chodzi o serwis GSM-OK z ul. Chłodnej moim zdaniem był i jest najlepszy, a mieści się obecnie przy ulicy Noniewicza obok Kruka w nowo wybudowanym budynku - zejscie do piwnicy pod sklepem REX.

karol

Witam.Szukam serwisu telefonów komórkowych który podjął by sie naprawy nokii 6700 classic.chodzi o wymiane plastiku na ktoym umocowana jest antena i glosnik.
karol

pati

mogę też doradzić . jest też serwis na ul.kościuszki kolo cyfra plus naprzeciwko rozmaryna.pan mi robil 2 telefoniki i jestem naprawde zadowolona..czas oczekiwania krotki i ceny przystepne jak na suwalki.juz nie mowiac o innych miastach jak wawa ..nawet przeczyscil i odnowil mi telefonik za free przy okazji..naprawde zetelne podejscie do klijenta..tak trzymac i oby wiecej takich ludzi .Patrycja
....pati....

Rafał

Jak chcesz naprawić fona to mogę naprawić napisz na meila:dm48@o2.pl
Rafał Markiewicz

Kaśś

Padł mi ostatnio iPhon 3GS , na noniewicza prawił mi Pan 2 tygodnie i nie naprawił. Czy orientuje się ktoś z was gdzie w Suwałkach zajęli by się moim telefonem i oczywiście naprawili.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć