kosmetyczka i fryzjer na ślub! doradźcie!

Zaczęty przez paaa, 07 Sty 2010, 21:03:49

« poprzedni - następny »
Do dołu

paaa

do kogo udać się, żeby mieć profesjonalnie wykonaną fryzurę i makijaż na ślub? Polecicie kogoś?

konrado

zamiast kosmetyczki polecam nie żenić się, same koszty, nerwy, kłopoty, nieporozumienia, jeszcze raz koszty, a potem i tak potem sobie w brodę będziesz pluła chociaż przyszłość \"z nim\" miała wyglądać tak pięknie i różowo...przemyśl to...

Olga

oj tam, trzeba wierzyc w milosc - niektorym ponoc wychodzi albo tak dobrze udaja

waldek

na minkiewicza jest kosmetyczka z fryzjerem, podobno dobrzy
WALDEK JARMUŁOWICZ

dsk

moja żona to na noniewicza nad erą była. super wygladała
NiEwYrAŹnIe To WiDzĘ

tony

Hej, fryzjer i kosmetyczka na kościuszki tak trochę za einsteinem tylko po drugiej stronie ulicy. Moja siostra się tam czesała i malował i wyglądała super!

paaa

oj konrado widzę, że masz jakieś niemiłe przeżycia związane z małżeńskim pożyciem, no cóż, jedyne co mogę powiedzieć to \"współczuję\"! ;(

mika

Fryzjerka i kosmetyczka w salonie na 1-maja przy Zusie. są tam fajne pakiety slubne. fryzjerka i kosmetyczka bardzo profesjonalne i maja bardzo dobre kosmetyki. sprawdzone - polecam
Monika Balcer

ania

Salon Natura na Noniewcza (nad drogeria Cellux). Polecam!!!

zatroskana

a ja polecam fryzjerkę gizele z kościuszki(w bramie przy einsteinie w głębi podwórka)Rewelacyjnie kobieta czesze-bajka!Rewelacyjnie robią tipsy a i kosmetyczka na poziomie .POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malaja

Salonik Efekt nad Erą na Noniewicza. Jestem żywym przykładem, że było fajnie, a należy zauważyć, że zwykle jestem krytycznie nastawionado swego wyglądu!!!!
Marzena

agaa

hej a ja polecam salon natura na noniewicza, miła obsługa i pięknie ułozone wlosy, a makijaż dobrze dobrany i delikatny a nie nałożona tapeta (moge przysłac fotke mojej slubnej fryzury)

prawdziwa

kiedys podobnym watku kazdy polecal IRMINE czy jakos tak z kameny?Czy dalej robi fajny makijaz i czy wogole istnieje??

konrado

oczywiście...jestem po pięciu rozwodach, w trakcie szóstego, wielokrotna bigamia, nie znoszę pedałów i czerwonych a paznokcie robię u pani krysi na gnojnej...

ArchaniolOna

ja osobiscie czesalam sie i robilam makijaz na swoj slub na minkiewicza w \"Kasmyku\" :)
chodze zawsze tam do fryzjera i polecam go
mila obsluga :)
pozdrawiam
Fara bara cira fara tonga... ^^

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć