zagubiony szczeniak po sylwestrze

Zaczęty przez JJ, 01 Sty 2010, 21:48:39

« poprzedni - następny »

JJ

dziś do mnie do domu przybłąkał się szczeniak, pewnie przestraszony wczorajszym sylwestrowym hałasem. szkoda mi go było zostawić na mrozie więc nocuje dziś u mnie. ogłoszenia już napisałam na kilku stronach. może się ktoś odezwie. Widać, że ma właściciela bo jest zadbany, ma też obrożę. jest czarny z małym białym "krawacikiem". dodam że mieszkam w okolicy ul. Powstańców wielkopolskich. Właścicieli proszę o kontakt, nie chciałabym go oddać do schroniska. :(  :(   :(

anonimka

O, szkoda że nie trafiłam na ten wątek wcześniej. Dzisiaj byłam na spacerze i na jednym ze słupów przy ul. (o ile dobrze kojarzę) XXX-lecia PRL wisiało ogłoszenie o zaginionym psiaczku, opis chyba podobny chociaż mogę się mylić. Pamiętam tylko, że piesek z ogłoszenia wabił się Megi.

JJ

nikt niestety nie dzwonił i niestety szczeniaczek trafił do schroniska, ale juz ktoś o niego pytał, dzieki temu forum. tylko jeszcze nie wiem czy potwierdziło się że to o niego chodzi. mam nadzieje zę wróci do domu  :)

Malinka

wczoraj o godz. 12 znalazłam szczeniaka
miał żółtą obroże w różowe serca wiedziałam kto jest
właścicielem więcgo tam go zaprowadziłam a kobieta
która miała tego psa wygoniła mnie razem z psem
jak tak można wziąć psa a po kilku miesiącach go wyrzucić ludzie są bez serca

antek

Mnie też zaginął piesek po sylwestrowym spacerze ale na szczęście po kilku dniach znalazłam go w schronisku

zeta

Trzebaa zawsze pomagać.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć