Chrzest

Zaczęty przez das, 29 Gru 2009, 12:42:10

« poprzedni - następny »

das

witam, poszukuje jakiejś sali do wynajęcia na chrzciny może podzielicie się własnymi doświadczeniami gdzie Wy urządzaliście przyjęcie i ile to mniej więcej Was wyniosło.
Z góry dziękuje za odpowiedzi

idtwo

tez jestem tym zainteresowany
idtwo

b42

Polecam Dom Nauczyciela - dobre jedzenie, obsługa miła i dyskretna ;)

martanessa

tak, dom nauczyciela to całkiem dobry pomysł. miło, dobre żarełko ;)
;)

kasia

Popieram odpowiedzi z góry Dom Nauczyciela to dobre miejsce.
Kasia

das

a jaki jest mniej więcej koszt wynajęcia sali w domu nauczyciele?

zatroskana

a ja proponuję Lagunę nad zalewem.Miło,ładnie i tanio.Przemiła ugodowa właścicielka,ładny wystrój,obsługa miła.Rewelacja na chrzciny,małe wesele,sylwestra...Polecam  

zatroskana

Aha!Można wnieść swoje napoje i alkohol,właścicielka nie robi problemu.Ja jestem zadowolona,moi goście też dlatego polecam.A cena przystępna i zero obciachu.

d1d4

ja organizowałam przyjęcie w Rozmarino na Koćiuszki, w sali przy ulicy. jestem bardzo zadowolona, wszystko ładnie podane, smaczne,napoje w cenie, przyniosłam własne ciasta, ryby wędzone,alkohol,dla gości-dzieci też wygodne menu w ofercie. wystrój kameralny, obsługa bardzo miła, dla mnie rewelacja.ceny też niewygórowane w stosunku do innych lokali. O Lagunie też dobrze słyszałam.

anka

A czy ktoś organizował chrzciny w Karczmie Polskiej ?Jeśli tak to jak tam sytuacja się przedstawia?

Enfant Terrible

Chrzest jest sakramentem. Przeżyciem duchowym. A wy o knajpach i kosztach. O, ludzie małej wiary... Ale cieszę się, ze tak jest. Jeszcze ze dwa pokolenia i czarni padną...
Enfant Terrible

czeslaw

Głupi anzelmie odwalisz się od koscioła? Najwięcej szczekają ci co nie chodzą
czesław

alfa omega

a po co tam chodzić?? żeby dać jałmużnę na tacę? czego nowego się tam dowiesz? co usłyszysz od czarnej mafii? na kogo głosować? kogo popierać, a kim się brzydzić?
wiesz ta cała sprawa z in vitro pokazała jaki mamy bardzo katolicki kraj (podobnież ok 95% deklaruje się jako katolicy) a tu grubo ponad połowa społeczeństwa jest za in vitro (a czarni i różowi są stanowczo przeciw, (bo to morerstwo, bo wbrew naturze, bo sralimagdali) itd......
i taka jest właśnie ta wiara...banda hipokrytów i ty wśród nich!!!

a poza tym to czesław jesteś największym krzykaczem na tym forum...
nie sznujesz poglądów innych, gó*** cie obchodzi kto chodzi do kościoła a kto nie...kwiestą czasu jest to, co teraz się dzieje w wielu kościołach we Francji czy Hiszpanii...zamienione zostały na dyskoteki i kluby :)
i szczerze to nie ma jak potańcować w poświęconym miejscu :)

Enfant Terrible

mądry czeslawie, jak bóg człowieka, tak ksiądz ciebie stworzył na swój obraz i podobieństwo. Szkoda tylko, że był to niedouczony katabas... W efekcie nawet tematu nie umiesz się trzymać. To wątek o chrzcie...
Enfant Terrible

czeslaw

Anzelm i Alfa Omega was Owsiak powinnień zlicytowac tacy jestescie chamscy.Odnosnie in vitro to sondaż gazetki wyborczej_wiadomo jaki wiarygodny.Skoro jesteście tacy tolerancyjni to czemu obrażacie nas katolików? No czemu? bo napewno jesteście czerwone barany
czesław

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć