park rozrywki

Zaczęty przez poszukiwacz2, 17 Gru 2009, 11:29:47

« poprzedni - następny »

poszukiwacz2

zastanawiam się czy mieście takim jak Suwałki, co prawda nie za dużym, jest zapotrzebowanie na takie rozrywki jak park rozrywki, sale zabaw, małpi gaj. co o tym sadzicie?

tadzik

no po co, tacy jak Ty i tak tylko przy komputerze siedza i nic im nie potrzebne
tadziku

anonimka

Wątpię, żeby Poszukiwacz był w takim wieku, by bawił się w małpim gaju ;) Myślę, że na pewno byłoby zapotrzebowanie. Dzieciaki byłyby zachwycone, w Suwałkach nie ma zbyt wielkiego wyboru - albo przyjezdne cyrki i wesołe miasteczka, i to tylko latem, albo zardzewiałe huśtawki i psie kupy w piaskownicy. W Warszawie widziałam tyle fajnych ogródków dla dzieci z różnym sprzętem do szaleństw. Czy dzieciaki w Suwałkach są gorsze?

Tadeusz

park rozrywki nie bedzie tylko dla dzieci ...
Tadeusz

Anzelm

15 lat temu to był hit w dużych miastach... Może pora na Suwałki?

subiektwynie

w takim mieście jak Suwałki, co prawda nie za małym :P Myślę, że to fajna sprawa z takim parkiem rozrywki, który na pewno będzie nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, a do małpiego gaju sama bym się przeszła, mimo wieku :)) Wiem, że były plany w ośrodku w Szelmencie zrobić park linowy, ale czy nadal są i dlaczego stoją nie wiem.

Staruszek

Subiektywnie... Nawet w moim wieku poszalałbym na linach... Właśnie tu. Bo w dużych miastach, gdzie spędzam sporo dni w miesiącu, nigdy nie ma czasu...

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć