54 pub ?

Zaczęty przez ŁukaszI, 20 Gru 2009, 19:52:44

« poprzedni - następny »
Do dołu

ŁukaszI

Czy jakos tak. Naprzeciwko urzędu miejskiego. Ktos moze cos napisac o tym miejscu ? Wczoraj po prawie 4 miesiecznej nieobecnosci w miescie zobaczylem ten nowy klub. Niestety moim miejscem docelowym tego wieczora była Warka i nie moglem wstąpić.

Krotkie pytanie - co tam jest i kto glownie tam przychodzi.

Magnolia

oj było mnie Suchi zapytać ;)

Karpy

Ogólnie lokal fajny, można dobrze wypić i sie pobawić tylko ochrona troche ****a.

j

Spoko lokal mozna sobie dobrze sie pobawic. A co do ochrony moim zdaniem nie jest zla najbardziej poj***** ochrona jest w 7 heaven !

obiektywny

A moim zdaniem ochrona w 54 i w większości \"klubów\" w Suwałkach, jest nie kompetentna, brak obycia i kultury osobistej, jest arogancka i niewychowana. Odniosłem wrażenie jak by robili wielką łaskę że mnie wpuścili i była wrogo nastawiona. A to chyba \"ochrona\" jest dla ludzi a nie ludzie dla ochrony. W dużych miastach, w porządnych klubach jest zupełnie inaczej, ochroniarz to ochroniarz (stoi cicho i pilnuje porządku), a selekcjoner to selekcjoner (on rozmawia z ludźmi i wpuszcza do lokalu), jest wysoka kultura można usłyszeć słowa \"proszę\" i \"dziękuję\". W takich lokalach \"ochrona\" poziomu \"ochroniarzy\" np. z 54, ... została by wywalona z \"zbity pysk\" (przepraszam za wyrażenie, ale pasuje do sytuacji) ... obiektywnie patrząc, takie mam zdanie

ŁukaszI

no taki jest zawód ochroniarza. 9/10 to buraki i z tym nic sie nie zrobi.

jeszcze tylko proszę, niech ktos napisze jaki jest profil klienteli tego przybytyku :)

pies

był tam koncert pod koniec listopada. Ktoś może był i może powiedzieć coś na ten temat? Mi wydawało się, że jest to kolejna dyskotekownia...

Informer

Klientela bardzo różna, dużo blond idiotek wymalowanych jak zdziry, trochę suwalskich buraków z kasą, ale klientela bardzo mieszana. Widziałem też ludzi na poziomie, atmosfera całkiem spoko, ceny normalne, piwo jeszcze chyba nie chrzczone, ważniejszy niż Bóg ojciec ochroniarz, ale to norma. W sumie oki.

Okejas

ja byłem na tym koncercie. Klimat dobry, miejsce ma dobry wystrój i ludzi trochę nawet było, tylko nagłośnienie trochę z**** było ale tak w miarę i nie było dyskotekowców raczej  :]

rafal

Lokal w porządku.Muzyka zajechana,a co do ochrony nie wiem kto ich zatrudnia.
rafal

Karina

tam nie ma ochrony w tym lokalu tylko bydło z ulicy

michał

tak jes Tego bydła ochrona nazwac nie mozna To poprostu buractwo ktore leczy swoje kompleksy wdawajac sie w przepychanki i pyskowki z klientami ktorymi sa niejednokrotnie kobiety
wincal

Tadeusz

fajnie jest gadac samemu ze soba ?
Tadeusz

zaroowka

Wnioskujesz po IP piszących?
Vectra = parę ładnych tysięcy komputerów w sieci...
 :]
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Fikou

a mail taki sam u michala i kariny coś zmienia? :P

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć