DOWCIP na dzień dobry (clod-blog)

Zaczęty przez clod, 19 gru 2009, 07:47:23

« poprzedni - następny »
Do dołu

clod

Niemieckie słowo ''nach'' oznacza kierunek, w którym się ktoś lub coś przemieszcza.
Rosyjskie ''na ch...'' - też, ino bardziej konkretnie.

- Allah akhbar! - głośno zakrzyknęli niemieccy kibice po bramce strzelonej Szwecji w doliczonym czasie.
- Inszallah... - odpowiedzieli westchnieniem szwedzcy kibice.

Ręka Kremla została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa jako najdłuższa ręka na świecie.
A zresztą, bez owijania w bawełnę - sama się wpisała.

Urugwajski rezydent GRU jest podejrzewany o sprzeniewierzenie funduszy.

Jakoś mnie nie zdziwiło odpadnięcie Niemiec. W końcu kraje muzułmańskie zwykle kończą mundial na fazie grupowej.

Trener reprezentacji Niemiec Joachim Loew siedział z pochyloną głową i patrzył tępo w jeden punkt. Zastanowił się nad możliwymi przyczynami porażki.
Jesienne błota...rosyjskie mrozy...akcje partyzantów na tyłach.... Niestety, ani jeden standardowy wariant nie był odpowiedni...
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

clod

Na lotnisku po przylocie:
- Do jakiego hotelu ma Pani zakwaterowanie?
- Słoneczny ryż
-??
-No....ten...Hotel Sunrise.

- Ile par butów potrzebuje kobieta do szczęścia?
- Zawsze o jedną więcej, niż ma.

Lot Ryan Air. Nagle z głośników płynie komunikat:
- Pasażerowie business class proszeni są o zapięcie pasów. Reszta niech je zawiąże.

Twoja stara jest tak gruba, że robi sobie samojebki w trybie panoramicznym.

Pytanie na forum: Podobno plemniki giną w niskiej temperaturze. Po jakim czasie mam wypuścić dziewczynę z
zamrażarki ?

Wsiada pijany Janusz w Tunezji do autobusu pełnego murzynów. Rozgląda się zamglonym wzrokiem i pyta kierowce:
- A co tu się paliło ?

W odpowiedzi na nową promocję jednej z sieci restauracji oferującej "trzy skrzydełka za trzy złote" radykalne środowiska wegańskie zapowiedziały akcję skierowaną przeciwko "mięsożercom". Sztandarowym hasłem akcji ma być zwrot: "Abyście mogli zatopić swe zakrwawione kły w mięsie, trzeba było zamordować półtorej kury".

clod

- Uwielbiam rozwiązywać krzyżówki. Ech, żeby jeszcze za to płacili...
- Idź na ochroniarza.

Łoś - koń z nieudanym życiem osobistym.

Gdyby Dania zgodę na Nord Stream dała, to by w ćwierćfinale grała.

Każda drużyna biorąca udział w finale MŚ w Rosji ma w swoim składzie gwiazdę. Modrić, Eriksen, Rodriguez, Ronaldo, Messi, Kane, Lewandowski, Putin...

Odpowiedzialność jest jak czekolada.
Będzie lepiej, jak się podzielisz.

Wielu Rosjan nie rozumie, dlaczego kraj świętuje zwycięstwo nad Hiszpanią, jeśli wojska rosyjskie nie dotarły jeszcze do Madrytu.

Bar. Siedzą sobie południowy Koreańczyk i niedookreślony Niemiec. Milczenie zawisło jak siekiera nad karkiem świniaka przed weselem córki sołtysa... W końcu Niemiec zagaja do Koreańca:
- Ty, no, rozmawiać możemy, byleby nie o piłce nożnej, dobra?
- Dobra! - odpowiedział Koreaniec.
Po chwili Koreaniec dopytuje Niemca:
- A o seksie można?
- Można - odpowiada Niemiec.
- Ale żeśmy was wyjebali!

clod

Czelabińscy biathloniści od razu biegają karne kółka. W końcu nikt przy zdrowych zmysłach nie da im karabinów.

Złodziejstwo - umiejętność znalezienia czegoś, zanim kto inny to coś zgubi.

Rozmawia sobie dwóch baletmistrzów:
- Dają nam ostatnio takie obcisłe i cienkie spodnie, że widać, jakie mam gabaryty!
- Phi. Nam dają takie, że nawet widać, jakiego jestem wyznania.

Dzień Niepodległości USA obchodzony jest 4 lipca.
Dzień Niepodległości Białorusi obchodzony jest 3 lipca.
Choć raz bat'ko nie tylko dogonił, ale i wyprzedził Amerykę!

W Korei jest łatwiej w upalne dni. Zostawiasz rano psa w aucie, a wychodząc z pracy masz gotowy obiad

clod

W budynku TVPIS Kurwskiego chyba nie ma toalet. Całe gówno jest na antenie.

Pokłóciłam się z mężem. Wrzuciłam mu do barszczu viagrę. Jak on za mną biegał, jak przepraszał...

Na rynku chłopiec stoi długo przed stosem pomarańczy. Właściciel towarów nie mógł się oprzeć:
- Widzę, że próbujesz ukraść pomarańczę!
- Wręcz przeciwnie, staram się nie ukraść...

Donald Trump powiedział, że przez całe życie był gotowy na spotkanie z Władimirem Putinem.
Czy możesz sobie wyobrazić? Putin jeszcze się nie urodził, a Trump już był gotowy na spotkanie z nim.

Kupiłem sobie nowego smartfona. Dobry, przyciągał spojrzenie. Ale kiedy wysiadłem z kolejki podmiejskiej, zdałem sobie sprawę, że nie mam go w kieszeni. Przypomniawszy sobie, co się działo wcześniej, doszedłem do wniosku, że buchnął mi go taki jeden gnojek, który przeciskał się do wyjścia.
Siedzę w pracy zły i smutny. Mój kolega, kiedy usłyszał, na czym polega problem, mówi:
- Mam pomysł, jak złapać złodzieja. Jak jest chciwy i nieostrożny, to może zadziałać. Pomoże mi kolega, ochroniarz w markecie.
Na mój numer wysłał SMS-a o treści:
- Cześć Kirył, byłem koło tamtego centrum handlowego X z pieniędzmi dla ciebie (1.250 baksów), ale cię nie znalazłem. Zostawiłem je u mojego kolegi, ochroniarza w drogerii Y, Igor się nazywa. Odbierz od niego jeszcze dzisiaj.
Centrum handlowe było tuż obok, a znajomy ochroniarz - rzecz jasna na posterunku. Dostał zawiniątko i czekamy. Mija godzina, półtorej...nadchodzi gnojek z kolejki. Podchodzi do Igora i pyta o pieniądze. Ten w odpowiedzi poprosił o pokazanie telefonu z wiadomością. Gnojek pokazał...

clod

- Dlaczego nie masz żadnego konta na mediach społecznościowych?
- Jestem psychiatrą, mam tego dość w pracy.

Z czasem Mosze Katz osiągnął już ten wiek, że podobały mu się nie tylko młode dziewczyny z Odessy, ale także ich matki.

- Rabi, powiedz mi, jak dostać się do raju, jeśli pięć z siedmiu grzechów głównych jest sposobem na życie?

- Siemion Markowicz, jak często zgadzasz się z żoną?
- Nigdy!
- I co ona na to?
- Nic!
- ?!
- Ona o tym nie wie!

W filharmonii w Odessie na koncercie fortepianowym kieszonkowiec Fima Zalkind patrzy na pianistę i mruczy:
- Takie wspaniałe palce - i tak się marnują....

- Izak, jak tam Saroczka w łóżku?
- W porządku, mieści się.

Rabinowicz w gościach je czarny kawior łyżką.
- Rabinowicz, przy okazji, to nie makaron...
- Zgadzam się, nie ma porównania!

clod

- Lonia! Chodź, wypijemy za nasze szczęście!
- Lepiej za zdrowie.
- Dlaczego?
- Wczoraj moje szczęście leżało tuż obok mnie...a zdrowia nie wystarczyło.

- Pani Cyperowicz, jak tak można? Całe życie przeżyć w Odessie i nie nauczyć się pływać?
- Mosze, żyłeś przez 30 lat niedaleko lotniska Szeremietowowo - i wiesz, jak latać?

Żydowska matka poucza dorastającą córkę:
- I pamiętaj, za mąż należy wychodzić tyle razy, ile będą cię chcieli brać.

- Sara, wyobraź sobie, ten łajdak rzucił mnie, a ja zostałam sama z moim mężem!

- Izak, co taki skwaszony chodzisz?
- Moja żona znalazła na mojej koszuli ślad szminki.
- I co?
- Co, co... Trzeci dzień za mną łazi i marudzi: ''Ja chcę taką samą!''

Odessa. Rozmowa telefoniczna:
- Cześć, Moryc! Gdzie jesteś?
- Geograficznie czy ekonomicznie?

Turysta w Odessie pyta miejscowego.
- Ilu mieszkańców ma Odessa?
- Milion.
- A ilu Żydów?
- Głuchy jesteś?

- Czy wiesz, że rodzaj ludzki powstał w Odessie?
- Jak to - w Odessie?
- Cóż, w Piśmie stoi: ''Abraham spłodził Izaaka, Izaak spłodził Jakuba ..." A jak myślisz, gdzie to było - w Woroneżu?!

clod

Może i Włosi nie dostali się na Mundial. Ale za to w półfinałach były cztery dawne prowincje imperium rzymskiego.

Historia lubi się powtarzać. Niemcy znów odpadli po dojściu do Wołgogradu, Anglicy zwiedzili tylko obrzeża Rosji, a Francuzi znów w Moskwie.

- Abonent z którym chciałeś się skontaktować jest już dostępny
- ZA PÓŹNO, JUŻ WYTRZEŹWIAŁEM !

Morderca na karuzeli zawsze wraca na miejsce zbrodni.

Odessa. Stare podwórze. Rabusie pukają do drzwi mieszkania.
- Kto tam?
- Nie bój się, otwórz, nie goście!

Złapałem karpia, wepchnąłem w niego złoty łańcuszek z wisiorkiem. Przyniosłem do domu. Odtąd nie proszę żony o pozwolenie na łowienie ryb, ona sama mnie z domu wygania.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć