sprzątanie

Zaczęty przez aktiv, 05 Paź 2018, 18:39:51

« poprzedni - następny »

aktiv

05 Paź 2018, 18:39:51 Ostatnia edycja: 06 Paź 2018, 15:34:58 by aktiv
Hej, czy macie jakieś doświadczenia z firmami sprzątającymi https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/mycie-okien ? Biję się z myślami ciągle, ale coraz bardziej mam ochotę skorzystać z usług takiej firmy.

Kam

Śmiało, dobrze pracują, okna liczą oddzielnie, sprzątanie po remoncie również inna stawka niż ogarnięcie ogolne. Ceny od 20 do 30 zł godz. Polecam

Misia34

Skoro już przy sprzątaniu jesteśmy, to czy warto Waszym zdaniem inwestować w profesjonalne środki czyszczące, np taki odkamieniacz do ekspresu do kawy jak na stronie https://strefafiltrow.pl/saeco-philips-ca6700-00-odkamieniacz-do-ekspresow-do-kawy-saeco-250ml.html? Jak sądzicie? Używacie w Waszych domach lub firmach takich specjalistycznych środków, czy radzicie sobie przy użyciu tradycyjnych detergentów?

Ada4

Ja od kilku lat zlecam sprzątanie mojego mieszkania zewnętrznej firmie. Sama po prostu się z tym wszystkim nie wyrabiałam. Tak jest mi też wygodniej, bo nie muszę wykonywać tych prac samodzielnie. SymaSerwis Kraków zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań, więc jeżeli jesteście z Krakowa to sprawdźcie ich ofertę.

mentorka

Możecie polecić mi jakiś sprawdzony odkurzacz? Ja sama zastanawiam się nad odkurzaczem wodnym marki https://www.rainbowodkurzacze.pl/ . Jego cena nie jest wygórowana, a na pewno jest to znacznie lepszy wybór aniżeli standardowy odkurzacz z wymiennymi workami. Sprzątanie jest bardziej efektywne,a powietrze w domu czyste.

vladi

@mentorka sporo teraz opinii w sieci na temat tego typu robotów. Tak sie zastanawiam czy rzeczywiscie jeszcze wciaz jest to odkurzacz czy juz raczej gadżet? Jak dla mnie wydawanie duzej kasy w takie perełki to strata budzetu. Wole wydac w k-markcie ponad 100 zł na dobry workowy zilan a za reszte pojechac z dzieciakami na baseny czy do kina...

mczay

Nie mam żadnych doświadczeń z firmami sprzątającymi. Sam zajmuję się bowiem dbaniem o porządek w swoim mieszkaniu. Korzystam przy tym z preparatów i akcesoriów sprzedawanych przez https://www.leifheitsklep.pl/drazki/drazek-do-mopa-clean-twist-p-89133 które swoją drogą polecam wszystkim. 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć