Części samochodowe

Zaczęty przez laurapvae, 10 Cze 2018, 20:02:53

« poprzedni - następny »

laurapvae

Mam złe przeczucie, że zbliża się czas wymiany tarcz hamulcowych w moim mercedesie. Nawet zacząłam już przeglądać oferty sklepów internetowych i jak dotąd najlepsze ceny były na https://leifi.pl/czesci-samochodowe/tarcze-hamulcowe/10132 . Czy możecie polecić jakiegoś mechanika w naszej okolicy, który nie zdziera pieniędzy?

doktor

Napisz dokładnie jaka tarcza Ciebie interesuje, model auta, typ, rocznik. Pełne dane auta. I wtedy można porównywać ceny. Pozdrawiam.

Ada4

Myślę, że skoro wydało się już tak dużo pieniędzy na samochód to powinno się również poszukać dobrego mechanika. Warsztat samochodowy  powinien być przede wszystkim wyposażone w najlepsze maszyny oraz sprzęty, a mechanik powinien posiadać duże doświadczenie oraz wiedzę.

Misia34

Skoro już mowa o częściach samochodowych, to chciałam Was zapytać, co macie w Waszych autach - koła zapasowe czy koła dojazdowe? Słyszałam, że koła dojazdowe są o wiele tańsze niż koła zapasowe, a poza tym zajmują w samochodzie dużo mniej miejsca. Dlatego też postanowiłam, że do mojego nowego samochodu kupie właśnie takie koło. A Wy jak rozwiązujecie tą kwestię?

mentorka

A sprawdzałeś ofertę https://najutro24.pl/Motoryzacja-c22 ? U nich możesz kupić bardzo dobre akcesoria do aut. Ja zawsze tam zamawiam, bo mają akcesoria do wszystkich marek samochodów. Oferuja artykuły motoryzacyjne w bardzo dobrych cenach. Zawsze też służą pomocą w doborze odpowiednich produktów.

Kusznir2020

Jeżeli o mnie chodzi, to takie rzeczy zawsze zlecam fachowcom z warsztatu.

radiko32

A ja nie mam takiego problemu w ogóle. Dla mnie łatwiej jest oddać samochód do auto skup Kraków, dostaje na miejscu pieniądze i potem na spokojnie szukam czegoś nowszego. Jak dla mnie jest to wygodne i nie tracę czasu na naprawy.

IntosoniakSit

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć