a co z innymi najlepszymi lekarzami?

Zaczęty przez Eurydyka, 17 Gru 2009, 09:39:26

« poprzedni - następny »

Eurydyka

Kilka miesięcy temu polecono mi laryngologa na ul. Augustowskiej. Starszy pan, osiadły w Suwałkach Niemiec. dr Krzysztof Stephan. Wizyta trwała niemal godzinę. Przeprowadził szereg badań. Wypisał leki, a część dał od razu. Pomogło. Za wizytę plus leki (za takie leki w suwalskiej aptece zapłaciłbym ok. 30-40 zł) dałam... 70 zł.
Eurydyka

barfly

ta, dr stephan jest spoko

qqq

Ja polecam ortopedę Górnickiego, jeśli chcecie mieć kilka razy składane złamanie i wysłuchiwać dziwnych teorii to ten człowiek jest osobą która to zagwarantuje.

qqq

a przynajmniej tak slyszalem

tadzik

haha
co do Gornickiego to prawda, duzo legend o nim krazy ;D sam bylem pare razy u niego , najchetnej by wszystkiego zakazal i poucinal rece
tadziku

Anzelm

Swego czasu u kilkuletniego syna mojego kolegi suwalscy ortopedzi stwierdzili, że ma jedna nogę krótszą o 2 cm od drugiej. Kiedy dzieciak trafił na badanie do Białegostoku, tamtejsi lekarze nie ukrywali rozbawienia. Kazali chłopakowi przejść się wzdłuż korytarza i uspokoili ojca: gdyby miał jedna nogę krótszą od drugiej, to by kulał, prawda? A idzie prosto...

olusia

o tak dr Górnicki to nawet z gipsem po pachy każe iśc do pracy i zapomniec że są zwolnienia. Dopiero interwencja lekarzy orzeczników zadziałała, ale oburzony był okrutnie (lenistwem pacjenta, co to uczyc się chodzic w gipsie nie chce) :lol:  :)

armao

Bardzo się dziwię,że dr.Górnicki wgóle jeszcze pracuje w szpitalu.Jego \"kultura \"osobista ma wiele do życzenia.Jest poprostu chamem.Pacjenci się skarżą,personel narzeka,kluby sportowe wolą sprowadzić lekarzy z Białegostoku ,niż korzystać z usług tego lekarza! Coś tu chyba jest nie tak!!!

Dana

Z każdej innej  pracy dawno by wyleciał , bo takiego gbura żaden przełożony nie tolerował by ale  służbie zdrowia to nic nie  przeszkadza .Pacjenci  wytrzymają wszystko !
Danuta

Eurydyka

Słuchajcie, to nie jest forum o doktorze Górnickim... Może coś o innych lekarzach...
Eurydyka

olusia

:lol: oh ci nasi suwalscy lekarze...to cała \'encyklopedia zdrowia\" :lol:

unihokej

Co do Dr. Gornickiego - straszny z niego patałach. Miałem kontuzje nadgarstka. Lekarz \'sportowy\' chcial mnie polozyc do szpitala i pociąć. W Białymstoku kazali mi przestać obciążąć nadmiernie nadgarstek (nie robić pompek itp.) i po 2 tyg. mi przeszło samo. Nie wiem, który jest najlepszym lekarzem, ale wiem, ktory jest najgorszym.

kalkjjsajs

Bardzo się dziwię,że dr.Górnicki wgóle jeszcze pracuje w szpitalu.Jego \"kultura \"osobista ma wiele do życzenia.Jest poprostu chamem.Pacjenci się skarżą,personel narzeka,kluby sportowe wolą sprowadzić lekarzy z Białegostoku ,niż korzystać z usług tego lekarza! Coś tu chyba jest nie tak!!!

Zgadzam się w 100% z tą opinią. Ten Pan wymieniony powyżej uważa się za wielkiego lekarza, a tak naprawdę jest okropnym, bez kultury człowiekiem, który w ogóle nie powinien pracować z ludźmi. Prostak do potęgi n-tej, który nie umie się zachować. Traktuje pacjentów, ich rodziny, odwiedzające ich osoby i personel jak klasę niższą od siebie. Nie polecam w ogóle spotkania z tym Panem w jakiejkolwiek sytuacji.

zielon0

Dr. Jaworska, endokrynolog...... lekarz burza, nigdy nie wiesz co cie spotka na wizycie,czy zacznie ochrzaniac, czy bedzie mila, jest dosc ordynarna, bezposrednia i z gory zle nastawiona do osób przy tuszy....

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć