Prostytucja? Żebractwo? Tu, na www.suwalki?

Zaczęty przez Eurydyka, 09 Gru 2009, 22:28:12

« poprzedni - następny »
Do dołu

Eurydyka

Czy seks za pieniądze to prostytucja? Jeśli tak, to jak potraktować autentyczne ogłoszenie:
Nie szukam miłości. Szukam mężczyzny nie chłopca. Dziewczyna urody laleczki, szczupła, zadbana, piękna i młoda.Interesuje mnie dyskrecja i kasa. Tylko poważne maile ze zdjęciem. Materialista z krwi i kości. Suwałki - Augustów.

Czy proszenie kogoś o pieniądze bez seksu, to żebractwo? Kolejne ogłoszonko towarzyskie z www.suwalki:
Dziewczyna z dowodem lecz z niewielką zasobnością portfela poszukuje faceta aby to zmienił ;) Sex nie wchodzi w grę! Odpowiem tylko na maile ze zdjęciem!
CO MYŚLICIE?
Eurydyka

thsrts

Szczupła zadbana i młoda, wspaniała samoocena dla naiwnych :D .. Gdyby choć 50% tego było prawdą nie miała by problemów ze znalezieniem sponsora w rzeczywistości zamiast szerzyć wiochę dla drugiego głupiego na portalu. Teksty w tylu oferty ze zdjęciem na maila całkowicie powalają jakby pseudo królowa mogła wybierać w wyżej wymienionej branży :) - To takie głupie i naiwnie.

Ci którzy mieli okazje oglądać PPM gdzie padło zdanie \"Gdybym chciał rozmawiać to bym se telewizor włączył\" mają całkowity obraz komedii i tego typu wyżej wymienionych ogłoszeń. Takich BAJKO PISAREK :D \"zadbanych -haha:D i wspaniałych\" gałązką bym nie szturchną :D

Ogólnie uważam, że administracja powinna usunąć rubrykę pseudo ogłoszeń towarzyskich lub bardziej administrować treści które się tam ukazują i takich żałosnych, głupich czy jednoznacznych nie publikować.

thsrts

A zwyczajnie pozostawić te normalne. A czysto "Towarzyskie za $" do kosza !  

Anzelm

osobiście nie przeszkadzają mi tego typu ogłoszenia, nie jestem świętoszkiem. Myślę nawet, że ubarwiają rubrykę ogłoszeń towarzyskich. Rzecz w tym, że za ułatwianie prostytucji grozi w Polsce kara do 3 lat pozbawienia wolności... Tego typu procesy należą do rzadkości, ale gdyby się jakiś ambitny, prowincjonalny prokuratorzyna uparł, mógłby moderatora powlec do sądu...

tadzik

w prokuratorze zdarzaja sie idioci, wiec wszystko jest mozliwe ;d
tadziku

czip

Ja nie wiem czy osoba która dodaje ogłoszenia w ogole je czyta denerwuje mnie to ze w chodzie w praca DAM  a tam ogłoszenia ze ktoś szuka albo reklama  :@

pogotowie komputerowe (nr 69435)     PRACA: dam
Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz pomocy przy komputerze to dobrze trafiłeś. -katalogowanie danych -formatowanie i instalacja systemu -likwidacja złośliwego oprogramowania -odzyskiwanie utraconych zdjęć z kart pamięci -rozbudowa i ulepszanie komputera

»» Szukam pracy (nr 69410)     PRACA: dam
Poszukuję pracy od poniedziałku do piątku.Mam 24 lata i studiuję zaocznie pedagogikę ( także weekendy mam zajęte). Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną oraz komunikatywną.Dotychczas pracowałam jako pracownik biurowy

i inne chłopie czytaj co dodajesz

Anzelm

Myślisz, czip, że przykłady, które dałeś, to też zawoalowana forma prostytucji i żebractwa? A czy ty, chłopie, czytasz co jest w temacie, zanim się dopiszesz? Rozumiem twoje wkurzenie (mnie ten bałagan też razi) ale tu piszemy o prostytucji i żebractwie ukrytych w ogłoszeniach towarzyskich.

czip

Anzelm czaje ze o prostytucji ale na ten temat nie chciało mi sie pisać i co miałem zakładać nowy temat ? to napisałem tu swoje  żale podpinając sie do tematu szukasz zaczepki ?

staruszek

I jeszcze jeden kwiatek z dziś:
Pan 30-sto latek dla miłych dziewczyn do towarzystwa i zabaw łóżkowych.
Żeby było śmiesznie, a jakże, po suwalsku, ogłoszenie zamienił w dziale \"Panie\". No cóż, to raczej nie wygląda na prostytucje, tylko kłopoty z identyfikacją płci. Więc zabawa może być przednia...

zasadzka

Moim zdaniem dział \"Panie\" można zinterpretować bardzo dwuznacznie, Widocznie Pan pomyślał, ze to miejsce dla Pan i tam będą one zaglądały, po co od razu te niegrzeczne uwagi?

Są ludzie, którzy rzeczywiście nie mają czasu na łażenie po barach i innych miejscach, wiec trudno im poznać nowe osoby, a Internet w dużym stopniu im to ułatwia. Jednego nie rozumiem, skoro człowieka nie interesują żadne towarzyskie ogłoszenia (nie szuka i nie chce takowego dodać) to po co w ogóle tam zagląda? Żeby móc się doczepić i założyć kolejny, bezsensowny wątek, w którym będzie mógł ponarzekać? Bo już wszystko danego dnia skrytykował?

Bardzo tez proszę o wyjaśnienie kwestii urody i zadbania? Dlaczego osoba, która szuka sponsora nie może być ładną i zadbaną kobietką? Prędzej będzie taka niż garbata, z krzywym nosem.

staruszek

Zasadzko, ja tam zaglądam, bo ciągle mam nadzieję wyrwać fajnego lachona. I dawałem już ogłoszenia. A moje uwagi nie są niegrzeczne; po prostu się ubawiłem. Natomiast sam przyznasz, że jeśli chodzi o sponsorowanie za seks, to są tylko dwie możliwości, nie mające wiele wspólnego z uczuciami: prostytucja, albo małżeństwo.

clod

Widzę staruszku żeś gbur [cytat]wyrwać fajnego lachona[/cytat]i gówniarz[cytat]nie mające wiele wspólnego z uczuciami (...) małżeństwo[/cytat].
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

staruszek

widzę clodzie, żeś nudziarz do sześcianu, a do tego pantoflarz. Ale brzydkimi epitetami cie nie obrzucę. Każdy ma prawo żyć, jak chce. Więc ty cmokaj codziennie żonkę w policzek, rytualnie oświadczając: Kocham cię, Anito... (jak przeczytasz \"Pianolę\" Vonneguta, zrozumiesz o co chodzi), drepcz co niedzielę do kościółka, zasuwaj do tej swojej nudnej pracy... Nic mi do tego. A mnie pozwól czasem wyrwać fajny towar... Nawet korzystając z takich ogłoszeń \"towarzyskich\"...

tajna

Staruszku:)! Skoro piszesz, że interesuje cię fajny towar, to rozumiem, że masz na myśli uczucia takie jak: ekstaza, podniecenie, orgazm, przyjemność, sympatię... może jeszcze coś pominąłem. Piszesz również, że małżeństwo to seks za kasę. Nie uwzględniasz więc  takiego uczucia jak miłość duchowa, interesuję cię raczej miłość cielesna, czy trafnie cię rozumiem? Jest jedno ale jednak. Kiedy się mówi czy słyszy o miłości, zwykle potocznie rozumie się ją inaczej, niż miłość cielesną. Ciekawy więc jestem czy możliwa jest miłość duchowa do drugiej osoby, czy może jest to tylko jakiś ideał, o którym się myśli na dźwięk słowa miłość, ale z rzeczywistością niewiele ma wspólnego. Czy ktoś przeżył na tym forum miłość inną od miłości cielesnej? Fajnie by było, gdyby osoby duchowe również zabrały głos:) Ja może na razie nie będę pisał o swoich prywatnych doświadczeniach.
kulturalne suwałki

Informer

Staruszku, wyrwać fajny towar, to raczej nie znaczy sponsorować małolatę za seks. Jeżeli ktoś już musi za to płacić, to pełnia współczucia, no ale jeżeli nie ma już normalnych możliwości \"wyrwania towaru\", to trzeba sięgnąć do portfela, a w Twoim wieku ;) to zapewne jedyna metoda \"wyrwania lachona\". Nie wypowiadaj się również na temat cmokania żony w policzek, bo Ty raczej cmoknąć możesz lafiryndę w d..., jak widać. Smutne, ale prawdziwe.a4d9

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć