Pytanie o zdrowe jedzonko

Zaczęty przez Nemezis, 06 gru 2009, 14:11:26

« poprzedni - następny »

Nemezis

Witam, czy ktoś orientuje się gdzie w Suwałkach można zjeść zdrowo a nie tylko w kółko pizza, kebab, kartacze - nie ukrywam lubię, wszystko dla ludzi ale chce urozmaicić jadłospis i zdrowiej odżywiać się a jak przy okazji trochę schudnę i to akurat na Sylwka!!! :)
nie mam czasu na zdrowe i dietetyczne gotowanie szukam knajpki, cateringu ze zdrowym jedzonkiem. jak znacie, słyszeliście o czymś to piszcie. Dziękuję.  

tadzik

w einsteinie i w suwalszczyznie mozna zjesc dobre obiady i tanio
tadziku

jo

W Einsteinie nie dość że drogo to jeszcze przesalają potrawy. w GAMSie tragedia, karmia resztkami  z wesel. Dobre jest jedzonko w Karczmie Polskiej, ale drogo.
"Dziennikarz, zwłaszcza młody, musi iść na daleko idące kompromisy (...) żeby uniknąć bezpośredniego starcia (...) jest to zawód który wymaga ciągłej walki i czujności"

kasia

Slyszalam cos o cateringu dietetycznym i chyba nawet gdzies widzialam ulotke, a moze strone internetowa - dot. calodziennego dietetycznego wyzywienia, pamietam nazwe Bakajo i chyba dzialaja w Suwalkach, albo maja zaczac. wrzuc sobie w google Suwalki Bakajo, albo jakos tak, moze cos wyskoczy. co do knajpek w Suwałkach, to jakoś nie mam dobrych wspomnień, a szkoda. fajnie wyjść do jakieś przytulnej knajpki ze znajomymi - ale nie do restauracji - jakoś sztywno w nich czy co?
zjeść za normalne pieniądze, pogadać, miło spędzić czas.
co prawda wszystkich knajpek w Suwałkach nie odwiedziłam, więc mogę się mylić. Jeśli ktoś ma jakieś fajne miejsca, godne polecenia, będę wdzięczna za info. pozdr
Kasia

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

anula12345

15 wrz 2017, 10:36:42 Ostatnia edycja: 03 paź 2017, 08:20:38 by fresh
Zdrowe jedzenie w Suwałkach oferuje Kredens Smaku (obsługują też inne miasta: Warszawa, Białystok, Łomża, Ełk, Augustów itd.). Korzystam z ich usług i codziennie otrzymuję 5 pysznych posiłków i to z dostawą do domu! Dieta dostosowana do moich potrzeb, a przede wszystkim świeże, naturalne produkty. Polecam. Kontakt na stronie https://kredens-smaku.pl/

zrzucbrzuch

Zdrowe posiłki można bez problemu zrobić sobie samemu. Nie trzeba zamawiać cateringów. Wystarczy podstawowa znajomość gotowania i bez problemu wyczarujemy fit omlety, owsianki czy dania obiadowe :)
Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem, wspólnie z żoną prowadzimy bloga o tej tematyce - http://zrzucbrzuch.blogspot.com/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć