Studio tatuażu

Zaczęty przez eseczka3, 07 Lis 2009, 13:40:13

« poprzedni - następny »

dzienis

widze ,że konkurencja strasznie sie przejmuje obecnymi salonami. Fajnie może i poziom wkoncu wzrosnie i ceny zmaleją a wiecej bedzie ludzi z ekstra tattoo. Pozdro

loko

to moze powmowimy  o studiu obok arakdi xD?

M o

Studio tatuażu ,koło Arkadii,to jakaś popierdułka!
Wywalony ,były\"pies\" z konkubiną swoją tam pracują! z tatuażem tam mają tyle wspólnego co ich Szyld...
M o

ktosik

Edit:

Salon co mieścił się przy arkadii, teraz mieści się na ul.Chopina pod fryzjerem MC ;)  :lol:
Co do tego to jedynie proponuje tam pójść do fryzjera, bo dobrze strzyże, ale co do tatuażu to nie polecam :)

bangbang

Devils Tattoo jaki dokładnie adres? ;> :)

loko

devils tattoo juz nie istnieje:)

Jacek

polecam GOTHIC niska kaska za ekstra tattoo. Widziałem prace tego chłopaka są ekstra jestem zadowolony z tego tatuażu co mi wykonał. I zastanawiamsie nad kolejnym hehe to uzależnia uważajcie.

tomi

Jednak dobrze ludzie mowia o salonie na chopina i przy arkadi totalne dno widzialem ich prace... masakra

Sylwia

Witam , ja swój tatuaż wykonałam w GOTHIC TATTOO chłopak zna sie na rzeczy i robi naprawde super tatuaże !!! polecam :) pozdro

Silver

a gdzie znajduje się studio \"GOTHIC TATTOO\"??

Aleks

Hmm..tak czytam o tym co Wy tu piszecie i sie zastanawiam,czy Wy ludzie nie macie dostepu do internetu? Nie potraficie poszukac sobie profesjonalnie wygladajacego wzoru tatuazu ,jakiegos profesjonalnego studia w Polsce i porównac do tego co dzieje sie tu w Suwałkach?

Oglądałem dziary panów z tzw Devils tattoo, kolegi z bakałarzewskiej i muszę powiedzieć,ze to jest najnizsza półka jaka tylko może być. W życiu nie dalbym nawet milimetra ciała do wytatuowania dla tych ludzi. Wy chyba nie macie zadnego zmyslu estetyki ani pojecia o tym jak ma wygladac profesjonalny tatuaz..

Spójrzcie sobie na strone tattoo.com.pl studio w Gdansku, albo na przykład http://www.juniorink.pl/ z Warszawy ,czy chociażby www.artforce.pl.   To sa profesjonalisci, ludzie ktorzy wiedza co robią i nie krzywdzą ludzi robiąc im jakies bohomazy, mowiac przy tym ze zrobili ładna dziare... To jest żenada, w Suwałakch nigdy nie było i nie bedzie dobrego studia, bo ludzie nie maja tu podejscia do tej sztuki. Tatuaz to nie zabawa,to nie jest obrazek na kartce,ktory mozesz sobie wytrzec lub wymazać..

jaszczur

niewiem jak reszta, ale ja narazie polecam Dzienisa z Bakalarzewskiej jego prace można przeglądnac na naszje klasie wpisujac TATTOO GOTHIC DZIENIS tyle mi wystarczyło aby wykonac u niego tatuaż porównując że wykonałem tatuaż 3 razy taniej niż np w warszawie, a czy był 3 razy słapszy nad tym bym polemizował. Pamietajcie że kazdy ma prawo wyboru.....

Aleks

no cóż..w Warszawie za sredniej wielkości tatuaz, czyt. ramie zaplacisz od 500 w górę..za PROFESJONALNY tatuaż..czy to duzo? Skoro zaplaciles 3 razy mniej za dziare tutaj..cóż..wspołczuje

Tomek

heja czy mógbyś pokażać te warszawskie wzory za darmo prześlij link ze swoimi tattoo jestem bardzo ciekawy, bo widze że masz czym się chwalić. No chyba że kłamiesz. Widze że nie jesteś głupi.

Aleks

podaj maila to wysle Ci na skrzynkę.

apropo ,wejdźcie na stronę artforce.pl , tattoo.com.pl  , juniorink.pl

obejrzyjcie jak wyglądają profesjonalnie zrobione tatuaże.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć