Studio tatuażu

Zaczęty przez eseczka3, 07 Lis 2009, 13:40:13

« poprzedni - następny »

dzienis

Hej :) Mouzes, ten tatuaż to porażka, chyba naprawde nie znasz sie na rzeczy. Jak chcecie zrobic dobry tatuaż napiszcie na mejla tattoo.gothic@op.pl chetnie udostępnie wzory i prace. Moje studio miesci sie na ulicy Bakałarzewskiej 1 zapraszam io pozdrawiam.,

asgtasgsd

Hymm.. Nie wiem jak w Suwałkach, ale mój brat tatuował się w Białymstoku i z jego relacji było (powiem w skrócie) w porządku. Tatuaż był robiony około miesiąca z racji gabarytów - Plecy, ramiona, przed ramiona i górna część klatki piersiowej (Jedna wielka całość). Tatuaż nie pozostawił ran nie krwawił, żadnych strup itp. Po każdym fragmencie tatuażu był nakładany specjalny opatrunek, podkład foliowy itp. do tego otrzymał specjalne polecane specyfiki i mydła (Zakup na własny koszt, nie wliczone w cenę tatuażu) którym przemywał tatuaż. Higiena i sterylność na dużym poziomie.. Profesjonalne cieniowanie i odpowiednio dobrane odcienie (Tatuaż kolorowy) Wyszło nie samowicie, wielkość, styl i motyw naprawdę robią wrażenie, dosłownie laik widzi, że nikt z \"osiedla\" tego nie naniósł. Salon grubo ma ponad 5 lat, doświadczenie tatuażysty znacznie dłuższe. Cena wyjściowa takiego tatuażu to 4 tys. zł wzwyż, Cena ramienia w kolorze to około 500zł (Wiele zależy również już od skomplikowania wzoru) Warto poczytać opinie, lub po prostu jechać daleko w Polskę (Poznań, Kraków) do profesjonalnego salonu, o ile taki jest w Suwałkach to będzie tylko chwile z racji, że coś takiego utrzymując standardy nie utrzyma się długo w takim sennym mieście.

Fikou

trzeba tatuować i tyle! dzienis... jeśli jesteś dobry to w zasadzie nie musisz nawet zabierać głosu a pracy będziesz miał pod dostatkiem nawet w \"tak sennym mieście\" jak Suwałki... bo to brzmi jak autoreklama. kwestia gustu z tatuażami... ma się podobać temu co go nosi... czasami \"burak\" ma dla \"nosiciela\" wieeelkie znaczenie i po co ten stan burzyć? jeden lubi Moneta drugi Nikifora. Fajnie że na raz otwarto aż dwa salony... tatuaż wychodzi z podziemia... ale ja mojego podziemnego tatuażysty tak czy owak na was nie zamienię :)
pozdrawiam... nie kłućta się

Mouzes

Tatuaz zrobilem dla siebie nie dla kogos. Chcialem taki to mam i bede mial i szczerze mam wy***ane co kto o tym mysli. Pozatym to jest tylko jedna maska z kilku ktore mam na przedramieniu, nie wiesz jak to wszystko wyglada i nie zamierzam tego wystawiac na jakis pokaz. Jeszcze jedno, zdjecie nie odzwierciedla dokladnie tego co widac w rzeczywistosci. Eot
Mam tu przywiazanie jakbym sie wiozl na Manhattanie ;)

clod

Najlepszy salon tatuażu był na ul. Marksa (dla młodszych czytelników: obecnie Dwernickiego) ale teraz przenieśli go na Wojska Polskiego. Przed ostatnim rondem po lewej stronie.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Fikou

que? nie żartujesz? nic mi nie wiadomo jak długo tu mieszkam o tem salonie

Fikou

hehehe, ale ja powoli mślę :P jużskumałem
hehe, haha, hehe
ale wiesz Clod... sanitarnie to ten zakład leży :P a kolki ostrzą na kloszach od lampy... jednak wzorki pierwszego sortu miewają więc coś w tym jest co gadasz... a może plaza nam w skansenie zorganizuje salonik?

clod

Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

dzienis

ciekawie poczytać te forum bawie sie już maszynkami prawie 10 lat wiec co nieco o nich wiem. A co clown mysisz o sterylizacji ciekawi mi to bardzo co na ten temat wiesz. haha

marcel

zgadzam sie z dzienisem ludzie pisza cos o czym nie mają pojecia dziarami interesuje sie juz 17 lat i mam juz pokryte z 60% ciała bylem u tych chłopaków z devils tattoo i powiem wam ze naprawde mają talent nie wiedziałem ze ktos w suwałkach tak dziara jak szukacie zburaczałego studia to pod arkadie podejszc trzeba yam to mkrzywdzą ludzi a te przedramie spoko przynajmniej ambitne a nie jak połowa ludzi tribal i dresy bo kolega ma a devils tattoo polecam tam was nie zepsują napewno
Aneta

dzienis

marcel zapraszam do mego studia.
tattoo.gothic@op.pl
może i mój styl ci sie spodoba masz w koncu jeszcze conajmniej 39% miejsca wolnego
pozdro

devils tattoo

porazką dzienis jest całe to twoje studio ktore nie ma nawet łazienki a to jeden z wymogow sanepidu i domyslam sie ze twego lokalu tez nie odebrał sanepid a o logu ktore mozna zobaczyc przed studiem juz sie nie wypowiem czcionka jak sie nie myle jest wzięta z neta maszynka ktora tez jest widoczna na szyldzie to tez niezła pikseloza...
w sumie widziałem troche twoich prac i nie sa zadna rewelacja jak na \'\'10 lat zabawy maszynkami\'\'...
pozdrawiam :]

diabel

dzienis z czym do ludzi z burakami raz mnie popsułes ludzie uwaga z burakiem 9 lt chodziłem tobie to bezdomnych pod kaflandem dziobac w piewnicy a nie studo zakładac pod arkadią robiłes to nawet te buraki zwątpili a wypowiadasz sie o innych

Mouzes

Mam tu przywiazanie jakbym sie wiozl na Manhattanie ;)

Devils Tattoo

[ post usunięty przez administratora ]

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć