PRACA SUWALKI

Zaczęty przez blackjack, 02 Lis 2009, 13:29:22

« poprzedni - następny »

blackjack

Witam załozylem te forum z mysla o naszym rynku pracy mozecie wypowiedziec sie tu gdzie pracujecie i ile zarabiacie firmy itp stwozymy ranking firm gdzie warto pracowac a które omijac szerokim łukiem  :D moze jakies inne pomysly np prace sezonowe gdzie i  ile platne Pozdrawiam
blackjack

blackjack

Wiec ja wypowiem sie pierwszy  :] Forte operator maszyn 1800 zł na reke ale z mysla ze wyjade na wiosne za granice dorobicc tylko jeszcze nie wiem gdzie   ???
blackjack

szymonek

a ile godzin pracujesz?

gaz

Witam mam dobra rade mlodym zdobyc wyksztalcenie i jak najdalej Suwalk . Jaka przyszlosc? Zarabisz 1200zl gora 2tys tylko za ile godzin pracy?Jak myslec o zal rodziny ,o wlasnym mieszkaniu ?
gaz

Mouzes

BlackJack, ja tez w Forte pracuje ;](ktos Ty?:D)
Poki co pomocnik produkcji, 1.3-1.5 k na reke. Zalezy od premii :) Bo nadgodzin nie licze. :)
Mam tu przywiazanie jakbym sie wiozl na Manhattanie ;)

anonim_gal

CDM praca na produkcji 4,68 brutto na godzine
Ciekaw jestem kiedy usuną ten temat albo niektóre wątki

marcinski21

[Sam sobie sprawdź - spamu nie toleruję. Z.]

SPRAWDŹ TO !!  :)

ja

forte owszem mozna ale na zime ciagle zwalniaja nie ma stalej pracy wszystkim , lutostanski okna 1300zl , intertim umowa o dzielo duze wymagania mala placa podobna jak w sklepie - lepiej w sklepie stac hehe, malow tez kiepsko ostatnio placa z reszta pracownicy roznie mowia i wypisuja na ta firme , mos elektronik to dopiero nie moga znalezc pracownikow od miesiecy szukaja ludzi do podpisywania umow , wszedzie szukaja za max 1200zl

English

mam pytanie do was ludzie , moge zalatwic wam prace w anglii w fabryce pakowanie produktow itp stawka pon - pt 5,9 funta , sobota -niedziela 9 funtow , sa chetni ?

anonim_gal

ja jestem chętny
kiedy wyjazd?daj jakieś dane kontaktowe do siebie

kolll

Sprzedany, sprzedana, sprzedany, sprzedana! :D oglądał ktoś tą reklamę, apropos wyjazdów za granicę? :)

zagranicznik

nie gadaj bajek bo ludzie nazarabiali pieniadze za granica i zeby nie ich waluta to polska by cienko stala , sam zarobilem a w polsce co jestem bez pracy i 0 a jak juz praca to za 900zl gdzie za granica tygodniowo wiecej i postanowilem wrocic spowrotem bo nie zamierzam ciułac na cokolwiek z 1200zl

basia

jeśli ktoś chce pracować to znajdzie prace. wiadomo że od razu nigdzie nie ma kokosów. a jak ktoś jest solidny i pracowity a nie przychodzi pierdzieć w stolek to zarobi duzo wiecej. trzeba tylko chciec i działać a nie narzekac.
Barbara

Suwalczak

ty basia to powiedz gdzie tak placa w miare ze stazem pracy i staraniami ?? jak tu firmy w suwalkach sa dziadowskie ledwo co prosperuja , a moze ty basia nalezysz do tych osob co donosi na innych i ma z tego profity i wzgledy hehe no i powiedz mi w takim razie jakie ty masz kokosy bo sa ludzie co pracuja po 5 -10 lat w tej samej firmie sie staraja i nic z tego nie maja !!!!!
Suwalczak

basia

wszystkie służby tj. policja straz graniczna etc płacą po szkólce min 1200, a mozna szybko zdobycstopien i zarabiac wiecej. firmy z branzy telekomunikacyjnej sieci stacjonarnych i komorkowych placą min 1000 na reke plus prowizje. trzeba po prostu chciec pracowac. wiadomo ze w suwalkach nie znajdzie sie pracy na dzien dobry za 2000 na reke. wiadomo ze pracodawcy teraz wykorzystuja na maksa swoich pracowników i w caly czas zasłaniaja sie kryzysem. ale nikt mi nie powie ze dla chcącego nie ma pracy w suwalkach.
Barbara

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć