Praca w ENCO DubowoII

Zaczęty przez ryszard5, 31 Paź 2009, 16:29:39

« poprzedni - następny »

ryszard5

Słuchajcie, mam pytanie, co to za firma, bo mi wydaje się na bardzo dziwną. Proszę o informacje na jej temat, może ktoś z was tam pracował?

jobo

Zapomnij... chyba że jesteś zdesperowany... praca na delegacji w Warszawie przy produkcji szafek elektrycznuch płaca minimalna - 1276 + dieta delegacyjna + ewentualna premia... może dostaniesz 1300 na rękę.....

ktosik

to zle jak na was suwalczaki ? jeszcze was kryzys przycisnie to bedziecie brali co jest.

KOLO

nas kryzys nie dotknie  :lol:
KOLO

gaz

to moze za miske ryzu bedziemy pracowac ???
gaz

ktosik

miske ryzu ? jak na was suwlaczaki to jest dobra placa. a mnie smiech bierze z tych waszych zarobkow. jak sie nie podoba to mozecie isc do agemy za 800 zl BUHEHE

Ada

ktosik a Ty nie jesteś suwalczakiem?

miśka

TAKI JAK TEN KTOSIK TO MA PEWNIE KASIASTYCH RODZICÓW KTÓRZY MU ROBOTE DOBRĄ ZAŁATWILI DLATEGO TAK SIĘ MĄDRZY
angelo

ziut

a dla mnie ktosik to wiesniak z kompleksami który próbuje dokuczyc innym bo sam sobie nie radzi  :lol:

zamiła ;)

ziut : Raczej nie inaczej ;) :P :D

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć