Około 2000 Pracowników do Plazy?!

Zaczęty przez McGregor, 27 Paź 2009, 11:32:39

« poprzedni - następny »

mon

Tomasek bo nikt nie mówi, że to w ogóle jakaś rewelacja a tym bardziej dla ludzi z doświadczeniem..
mon

McGregor

podobno każdy Pracodawca szuka ludzi z doświadczeniem, ale płacić chcą jak niedouczonym ;) ale o tym był inny wątek.
Uważam, że nawet dodatkowe miejsca pracy za przysłowiowe 1500 zł /na rękę/ też się przydadzą. Zawsze to jakaś szansa dla nowych, absolwentów itd.

Krzysztof M.

2000 pracowników do Plazy moim zdaniem fikcja
We are only what we are...

guzik

Ilu by tam tych ludzi nie zatrudnili to jednak jest dobra informacja - zawsze to nowe miejsca pracy - w mieście w którym bezrobocie nie jest małe to przecież istotne.  Jeelyfish - pewni wolałbyś żeby tam na miejscu Plazy, dalej stał zarośnięty trawą parking??? Wtedy wszystkich było by stać na zakupy w markowych butikach na pewno.... a entuzjazm byłby nadal niezwykle szeroki. W inwestycjach które mają plusy trzeba je porostu zauważać.
guzik

vanillacat

W sumie to jakis plus ze czesc bezrobotnych znajdzie prace :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

ŁukaszI

W najwiekszym tego typu obiekcie na Pomorzu Galerii Bałtyckiej w Gdańsku pracuje ok. 1500 osób.

A z ich strony \"200 markowych sklepów, 15 restauracji i kawiarni, 1100 miejsc parkingowych\"

Także wątpie, żeby obsada suwalskiej Plazy osiągneła okolice 2000 osób.

Co do pracy - szef płaci tyle za ile ludzie zgadzają się pracować.

W sprawie morderczych czynszów to bym nie był takim czarnowidzem. Wątpie, żęby ktoś operacje na taką skalę robił w ciemno i bez dokładnych symulacji.
Poczekamy, zobaczymy, ale wg. będzie tak jak w innych tego typu obiektach w naszym kraju. Wiadomo zarobki dostosowane do realiów miasta.

warzenka

vanillacat... wybacz, ale mam srogi uraz wobec Ciebie... może i jesteś lokalna patriotką, ale błagam- nie wypowiadaj się więcej... przecież swe obecne jestestwo wiążesz z innym miastem... to skąd wiesz co w Naszych Małych Suwałkach, tak naprawdę, się dzieje?... zlituj się...

ojciec

Tomek

vanillacat tez denerwuja mnie twoje idiotyczne komentarze na kazdy temat  ???

ŁukaszI

@warzenka

ja tez swoje obecne jestestwo wiąże z innym miastem.

co zrobić, człowiek chciał sie uczyć a tutaj jest tylko PWSZ - sorbona  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

w sumie to nie skomentuje. jak komus potrzebny papier, to spoko :p gorzej jak taki obszczymur pozniej sie porownuje z kims po prawdziwej szkole.

wracajac do rzeczy - to bym wcale z tad nie wyjezdzal, ale to miasto ma mało opcji na rozwój człowieka.

a i to samo mysle o bialymstoku i olsztynie :P jak juz jechac to na szerokie wody (:

ŁukaszI

sory powinno byc \"stąd\" :)

vanillacat

Warzenka moze wiaze, moze nie, moze tutaj wroce za kilka lat, a co nastepna zazdrosna ze komus sie udalo, a Tobie nie? :) Poza tym bywam czesto w S i mam tutaj mase znajomych z ktorymi czesto rozmawiam o S :) Pzdr
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

ŁukaszI

Fajnie, ze masz znajomych, ale tak juz w kwestii formalnej : nie uwazasz, ze pisanie S to takie gówniarstwo troche ? Od kiedy tak sie mowi ? Przezylem w Suwałkach prawie 20 lat i nigdy w mowie/piśmie taki \'lans\' nie wystepował.

clod

Kiedyś Kaczmarski śpiewał o sentymentalnej pannie S.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Ja_to_ja

...masy znajomych...
A maturę koleżanka ma?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć