Około 2000 Pracowników do Plazy?!

Zaczęty przez McGregor, 27 Paź 2009, 11:32:39

« poprzedni - następny »

McGregor

;]

ja mysle ze jak ktos jeszcze slowo powie zle na plaze aqua albo cos to sam osobiscie obije mu gebe:] fakt ze moze nei beda mea zarobki ale jezeli wiecej zarobimy(wszyscy czlownkowie rodziny pracuja) wydamy wiecej i to tez na takie dobra na ktore dzisiaj sobei pozwolic nei mozemy...

McGregor

Zarobki pewnie dopasują do rzeczywistych w Suwałkach - czyli stanowczo za niskich, ale fakt że tylu będzie miało pracę napawa optymizmem ;)

redia

Agnieszka Cymerman jakiś czas temu mówiła o znacznie mniejszej liczbie osób, które będą pracowały w centrum -
[cytat] Po otwarciu w nowym centrum znajdzie pracę ponad 400 osób.[/cytat]  http://www.suwalki.info/articles.php?id=114

McGregor

redia:
też jestem tą wypowiedzią Pana Tomasza Podolaka mile zaskoczony.
A jak weźmiemy pod uwagę jeszcze OBI - około 800 osób i Carrefour to może być deficyt z pracownikami w Suwałkach ;) czego nam /pracownikom i bezrobotnym/ z całego serca życzę.

;]

z czym wiaze sie deficyt?? z tym ze zacznie sie  walka o pracownika i wieksza kasa sila rzeczy, fakt ze wtedy raptem zaczna w Suwalkach osiedlac sie Ci dla ktorych jest to dziura na koncu Polski i trzeba z niej uciekac, wtedy Irlandia bedzie fuu, najlepsze jest to ze inwestycja trafiona w czasie czyli kryzys trwa budowa wychodzimy z kryzysu powoli i tu raptemmamy aqua Plaze w planach tesco carefoura i Obi, pytanie gdzie jest zapowiadany HOTEL przy Pulaskiego takiego budynku z prawdiwego zdarzenia u nas brakuje, poz atym powstaja nowe osiedla i ta farma wiatrakow niby nic ale to Suwalki beda mogly byc stawiane za wzor i t Suwalki pienieja z dnia na dzien

mon

mon

vanillacat

Pewnie pracowac jako sprzedawca w sklepie szczyt marzen  :lol: Jak otwierali Kaufland to tez mowili ze beda duzo pracownikow zatrudniac i jakos nie jest to nowe eldorado, pracy dla osob z wyszym wyksztalceniem nadal bedzie malo :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

mon

vanillacat przeczytak swój komentarz - jest zabójczy... Napisz mi w jakim zawodzie pracujesz? Oczywiste ze nie w sklepie, pracuje z osobami chorymi -zawodu nie podam, bo co bedziesz mial wiekszy szacunek jak sie dowiesz ze moj zawod jest pokrewny lekarzowi? [vc]
mon

Hey

[cytat]pracy dla osob z wyszym wyksztalceniem nadal bedzie malo[/cytat]
Jak ktoś ma kijowy zawód(czyt.skończył kijowy kierunek studiów), to faktycznie trudno mu znaleźć pracę. I na nic papier wszechnicy z Olecka.

jellyfish

empik, 5-10-15 i inne sklepy które już są w Suwałkach waszym naiwnym zdaniem zatrudnią nowych ludzi do Plazy i zachowają obecne sklepy i personel.

Euforia Plazy opadnie i co dalej ?
stac was na zakupy w H&M bez przecen ?
Stac was na zakupy w innych sklepach ?

koszty czynszów w Euro średni po przeliczeniu wg przyjaznego kursu za malutki lokalik ok 7000PLN miesięcznie + opłaty od obrotu na poziomie 7% !!
 + opłaty za inne drobne spray ok 7,5 EURO za m2 lokalu :D
rewelacja jak dla mnie
ale nie w Suwałkach..

Będziecie musieli dymać aby szef oddał to i nie popadł w długi.
W Suwałkach tej kasy nie zostanie ani ani .. wszystko wyjedzie poza miasto a pewnie i poza kraj...
nadzieja matka głupich .. wszyscy kochają swoją matkę.

ja

hehee co za brecha ja nie wiem czy 2 tys ludzi w plaza wogole kiedykolwiek zawita a co dopiero zeby tam tyle pracowalo chyba ze na umowe zlecenie tak jak to w suwalkach modne

Celek

Przecież H&M to tania marka (co widać chociażby po wątpliwej jakości ich produktów).

McGregor

Może 2000 osób z całą obsługą Plazy? Parkingowi, obsługa kina, ochrona, itd. Chociaż pierwsza wersja 400 osób wydaje się być bardziej realna.
mimo wszystko niech się otwiera jak najwięcej sklepów - będzie każdy miał coś dla siebie - chociaż zwolenników targu pewnie nadal nie zabraknie - dla każdego coś się znajdzie.
Co do kasy, która nie zostaje w Suwałkach - fakt, że firma jeśli jest z Wawy to podatki idą tam, ale jakby tak patrzeć tylko na lokalnych biznesmenów to Plazy do dzisiaj by nie budowali i długo, długo jeszcze nie.
Mimo wszystko niech się coś dzieje w naszych Suwałkach ;)

tomasek

... sporo ludzi znajdzie prace to fakt ... bo w tych obiektach pracować ktoś będzie musiał ... ale zarobki, w zależności od wykonywanej pracy to od 1000 do 1600 max i parę stanowisk ala kierowniczych troszkę wyżach od 1400 - 2500 max ... czyli zwyczajna przeciętność, dla większości tej młodszej części mieszkańców naszego miasta to jakaś tam szansa na jakieś tam życie ...  a dla ludzi co umieją coś robić, znają się na czymś, mają wykształcenie, to żaden szczyt marzeń ani rewelacja ...  

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć