praca w suwałkach-gdzie?

Zaczęty przez anonim_gal, 15 Wrz 2009, 12:13:33

« poprzedni - następny »

ŁukaszI

poprostu dyskusja. luzno zwiazana z tematem, ale zawsze (jak idzie w offtopic to powinna byc interwencja moderatora)

tez studiuje ciezki kierunek, ale praca w zawodzie w suwalkach sie znajdzie (enco nord, pec ;)

subiektywnie

troche wyobrazni... jak chcesz studiowac oceanografie, to jasne ze pracy w suwalkach nie dostaniesz... proste.

Luzny przyklad... przestancie w koncu narzekac, ze tak wam zle i niedobrze, a zacznijcie marudy cos zmieniac w swoim zyciu.

kto pyta nie ...

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca w ADB Furniture...
nie jest istotne stanowisko, tylko jak się generalnie tam pracuje??

mon

Pewna osoba napisała coś o opiece nad dzieckiem, że dają 400 złotych za miesiąc. Zauważ, że ten ktoś był otwarty i od razu napisał jakie są realia. Z resztą ile się zarabia w Suwałkach? Z pewnością nie tyle, by za opiekę nad dzieckiem dać komuś 800 zł... To nie jest ciężka praca z resztą... kobiety mają to we krwi..
mon

weeega

A czy ktoś słyszał czy przyjmują do pracy w Laktopolu na Wojska Polskiego? Podobno niedawno przyjmowali. Jakie tam są warunki i jak płacą? Mozna wytzymać?

ania

Rynek pracy w Polsce jest skomplikowany i coraz trudniej jest znaleźć pracę. Szukałam pracy 5 miesięcy. Mam wyższe wykształcenie, studia podyplomowe i znam język niemiecki. Były momenty, że traciłam już nadzieję i myślałam o wyjeździe za granicę.. ale nie poddałam się. Dużo czasu i energii poświęciłam. Pracuję jako przedstawiciel firmy farmaceutycznej.  A wiecie dlaczego wybrano mnie spośród innych kandydatów? Myślę, że istotne znaczenie miał fakt, iż do CV dołączyłam raport predyspozycji zawodowych (psychologiczny profil handlowy). Są firmy, które specjalizuje się w tych testach, np. (www.tomastest.eu). Wszystkim swoim znajomym polecam dołączanie takich raportów.  Nie wiem na ile ten  test pomógł zdobyć mi tę pracę, ale wiem, że kosztował grosze i zwrócił uwagę. Dostałam szansę sprawdzenia się. Życzę Wszystkim wytrwałości w szukaniu pracy.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć