Kebaby w Suwałkach-co o nich sądzicie

Zaczęty przez 28940, 01 Wrz 2009, 16:51:17

« poprzedni - następny »
Do dołu

kajka

Kebaby zależy od dnia...czasem zdarzają się nieświeże składniki...a wtedy brzuszek boli.jeśli chodzi o Presto to nie polecam przeraziłam się jak tam ostatnio byłam. W lokalu taki syf, że aż szkoda gadać. sam wygląd chłodni świadczy o tym jakie brudasy tam pracują!!!więcej tam nie pójdę.

lolek

ależ tam syf sprzedają...
po pierwsze = i najgorsze = mięso to jakieś tłuste ochłapy, ze swojego udało mi się wyciągnąć w znakomitej większości kawały świńskiej skóry, bleeee, obrzydliwość
smak pod psem
warzywa to głównie cebula

no i poza tym małe toto jak nie wiem co... ale może to i dobrze, bo zjeść większe takie świństwo i rozstrój żołądka gotowy

odradzam gorąco!

no i jeszcze przebitka na napojach - liczą sobie ponad dwa razy tyle co w sklepie :/

Kola

polecam kebap na minkieiwcza, ostry sos jest naprawde ostry, heh slinka cieknie :-)

misza

Kebap na Minkiewicza - \"Najgorszy kebap w mieście\", i z pewnoscią nie ma nic wspólnego z oryginalnym kebabem!
Put your hands in the air and give me all your money ;)

zaroowka

Tak... \"KEBAP\"...  :lol:

...przy okazji - ten z Minkiewicza nie jest taki zły - całkiem ok.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Anzelm

jedyny dobry kebab jadłem w Turcji. Mięso było dobrego gatunku, pieczywo wspaniałe, plus bogactwo sosów i przypraw. Te nasze są, jakie są... Ale to podobnie jak z mango. Te, które jadłem w Egipcie smakowały zupełnie inaczej, niż te z suwalskiego Kartoflandu... W drugą stronę też to działa. Na Dominikanie zachciało mi się jabłka. Czekałem trzy dni, aż je sprowadzili. Było ohydne.

macary

Rzeczywiście Koko sie popawiło, gdyby tylko zmniejszyć zawartość octu w kapuście byłby rewelacyjny.... Polecam też SIS na Kościuszki - i stwierdzam z całą stanowczością: w Suwałkach jest sos ostry ! Pojawił się właśnie w SIS-ie...
Andy

vanillacat

A ja jejm tylko kebaby wegeterianskie, z miesem nie cierpie i powiem ze sa pyszne i zdrowe :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

JaTaMan

Mi Najbardziej smakuje na minkiewicza! Rzeczywiście jest inny ale bardzo smaczny  :)

fiolka

Ja również jadłam ostatnio na Minkiewicza. Nawet nie wiedziałam, że tam jest KEBAB, ale znajomi mi polecili i rzeczywiście też polecam, świetna bułka i sos czosnkowy mniam ;)

monita

Moim zdaniem KEBAP na Minkiewicza wymiata wszystkie, naprawdę smaczniutki, wszystko świeże a sos ostry jest najostrzejszy w Suwałkach. A dla zainteresowanych dodam, że KEBAP przez \"P\" jest poprawną nazwą wystarczy do słownika zajrzeć. W Koko to od dawna syf robią (marchewka i czerwona kapusta za bardzo nie pasuje do kebaba i oczywiście góra kapusty słodkiej) a w Sisie to się porzygać można. No ale każdy lubi co innego, najgorzej to wszystkim dogodzić. Pozdrawiam zjadaczy kebabów.
monita

macary

Tak sie dziwnie sklada, że niestety regres jest modny; to co na początku było smaczne i tanie to z biegiem czasu staje się wstrętne i drogie.... W tym wypadku dotyczy Sis-u... Całkiem niedawno chwaliłem a dzisiaj stanowczo odradzam. Grube tłuste kawałki mięcha z kapustą. Niewielka ilość bezsmakowego sosu.... Szkoda
Andy

clod

Nadal nie można zjeść kebeba z baraniny.

Kebap na Minkiewicza - polecam, smaczny, sosy dobre, chociaż do czosnkowego dodałbym więcej czosnku, mięsa sporo.

Sis Kebab na Kościuszki - nie polecam, niesmaczny, mięso - mało za to przypieczone i twarde, że gwoździe można przybijać, jedynie sosy mają niezłe, ale wątpię w ich świeżość z powodu małej ilości odwiedzających (dlatego pewnie mięso za długo się piecze)
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Dawid

Witam. Według mnie najlepszy kebab w Suwałkach jest na ul, Minkiewicza - Kebap.

Można tanio i dobrze duzo zjesc. Duzo mięsa, bardzo dobre sosy. Do tego wszystkiego dochodzi ser feta, oliwki, papryczka mmm , naprawdę bardzo gorąco polecam :) .

PS: Od jakiegoś czasu tylko tam jadam, każdemu co polecilem to kazdy chwalił, naprawdę polecam - sprawdzcie sami :) .

Wadim

Może zjedz czasem coś zdrowego dla równowagi :)

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć