Kebaby w Suwałkach-co o nich sądzicie

Zaczęty przez 28940, 01 Wrz 2009, 16:51:17

« poprzedni - następny »
Do dołu

tajna

Dla mnie nie smakują kebaby w Krakowie, dają głównie w grubej bule, niesmacznej; a jak poprosiłem w cienkim cieście, to dostałem długiego naleśnika, który był niesmaczny, bo jeszcze przypieczony w podłużnym tosterze, kapusta śmierdziała, ohyda...
w Warszawie kupuję kebaby u turka na krakowskim przedmieściu zaraz przy uniwerku, zawsze w cienkim cieście, smakuje tak sobie. W Suwałkach podobnie, kupowałem w różnych miejscach, wydaje mi się, że wszędzie smakowały tak samo, czyli tak sobie. W sumie kiedyś mi tylko raz naprawdę smakował kebab, w Warszawie u turka przy PKiN, w tych blaszakach ( 13-14 lat temu), a to dlatego, że sos był naprawdę dobry. Teraz już takich sosów nie dają.
kulturalne suwałki

Agnes81

a mi smakuje kebab w domku za Koko (tym z kurczakami) ;) ale co kto lubi :)

zaroowka

TO jest koko.  ;)
Byłe koko bo zmienili nazwę w międzyczasie.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

SZYMON

dla mnie smakuje kebab w IMBISi.i koło koko maja dobre jedzenie.tylko trzeba długo czekac.pyszne jedzenie miła obsuga.mam pytanie.czy dobre jedzenie jest w sis kebab na kosciuszki w tym najnowszym

zjadacz kebabów

w sis kebab mają dobre kebaby jak na razie, dla mnie smakuje szczególnie kebab sis tortilla zawijany.

28940

z nadzieją, ze może w końcu trafię na dobre kebaby wybrałam się z rodziną do tego nowo otwartego sis. Wszystko było ok, mięsko bdb, choć mogliby cieniej kroić, ale chleb niestety nie ten, jakaś krucha bułka, która psuła cały smak. Gdyby zmienili chleb na lepszy to moim zdaniem mieliby najlepsze w mieście.

Niewieżący

IMBIS BAR-tylko i wyłącznie-najlepszy,najświeższy i duże porcie a do tego miła obsługa i smaczne świeże dodatki.
KOKO-syf totalny!
Pod Kauflandem ohyda !
Przy Arkadii syf totalny!
Na Kowalskiego taki sobie-rzecz gustu.
A i tak najlepszy u Turków w Warszawie za Domami Centrum-rewelacja!!!

agnes

@ zaroowka
to nie Koko :P kebab Koko jest dalej ;) ten jest hmmmm \"pomiędzy\" nimi :D
agnes

haha

co wy z tym imbisem? zadna rewelacja. w koko jest lepszy. Ten piros to cos podobnego do presto, lipny smak, slodkie to jakies

m

Swego czasu najlepiej smakowalo mi jedzeinie z koko ale po ostatnich 2 pobytach już nigdy tam nie pojdę.... najpierw warzywa samokwaly jakby przed chwilą z ludwika wyciągniętę.... no i przez rok nie chodziłam... ale ostatnio nie było gdzie więc poszliśmy na hamburgera.... masakra.. wyrzuciłam prawie całego do kosza... jak już dobrałam się do bułki okazała się być tak twarda że myślałam że zęby połamie oczywiście powiedziałąm o tym Paniom ale były bardzo z tego powodu oburzone... więc to był mój ostatni raz!!! osobiście polecam imbis i  na kowalskiego w budce jeszcze sie nie zawiodłam...

clod

Pytanie jest źle sformułowane.
Winno brzmieć : fastfoody w Suwałkach potocznie kebabami zwane.
To co oni serwują z prawdziwym kebabem ma wspólną jedynie nazwę.
Oryginalny kebab winien być z baraniny, a na zapytanie o baraninę każdy sprzedawca robi wielkie oczy.
A u nas są jedynie drobiowe albo wołowe czy cielęce, a może i są takie efemerydy jak kebab wieprzowy  :lol: Allachu widzisz i nie grzmisz?

Ps.
Swoje zdanie opieram na dawniejszych doświadczeniach, bo już dawno w takich przybytkach nie byłem, jeżeli już można gdzieś u nas kupić prawdziwy kebab to proszę o uświadomienie mnie. Chciałbym się szczęśliwie mylić.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

aaa

bo u nas jest predzej gyros, a baranina wcale nie jest smaczniejsza
fdsdf

czesc

według mnie najlepszy jest mega kubełek w kurcze pieczone obok kauflandu a co do kebabow to w koko!!!

Weronka

JEŻELI KTOS LUBI OSTRY SOS TO ZAPRASZAM DO KEBABA ZA KOKO \" DONEK \" BODAJZE... MI TAM SIE PODOBA MIĘSO I NA DNIE I W SRODKU I NA WIERZCHU BARDZO DUZO WARZYW NAPRAWDE ŚREDNIEGO ZA 8 ZŁ TO LEDWO WCISNĘŁAM A BYŁAM BARDZO GŁODNA:)

zaroowka

Ok, byłem dzisiaj tam - nie jest źle, kebab w miarę dobry, mięsko drobne, dobrze przypieczone, jak dla mnie - trochę za mało przyprawione.

BTW. Jak to jest ostry sos to ja jestem dobrą wróżką.  ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć