nasze propozycje na smak, pomysł i miejsce 2005

Zaczęty przez fresh, 07 Gru 2005, 09:17:26

« poprzedni - następny »

fresh

Jak donosza media pan prezydent zgosił swoje propozycje "...w kategoriach najlepszy smak, miejsce i pomysł roku 2005 w konkursie Podlaska Marka Roku..." - http://www.suwalki.info/news.php?id=916

Czekamy na kontrpropozycje.

zaroowka

A ja proponuję zrobić na suwalki.info konkurs pod tytułem \"Największa Lipa Suwałk\" (nie należy traktować dosłownie).

Nominacje w kategoriach najgorszy smak, najgorsze miejsce i najgłupszy pomysł. Taki mały kontrkonkurs. Co wy na to? ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Magnolia

najgorszy smak - pewna regionalna kawa...

najgorsze miejsce - sklep z włóczkami w jednym z suwalskich domów handlowych (niemiła pani)

najgłupszy pomysł - obecny plan obwodnicy

Zaroowka wiesz pomysł przedni :)

Zagranica

Najgorszy smak - piwo w bardzo znanej suwalskiej restauracji wymienione przez prezydenta - smakuje, jakby pół na pół było mieszane z wodą.
Najgorsze miejsce - \"Karczma\" w starym szpitalu, koszmarna kiczowata wiocha w samym centrum miasta z disco polo w tle.
Najgłupszy pomysł - kopalnia (dobrze, że jeszcze nie zrealizowany)
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Forever young

Zwrócił moją uwagę wątek o niemiłej pani w sklepie z włóczkami. Dziś ten problem rozwiązują sklepy on line takie jak https://liloppi.pl/

For ju

Również jestem klientką tego sklepu z włóczką. Duży wybór włóczki, częste promocje. Polecam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć