CHIRURG SZCZĘKOWY

Zaczęty przez KAT.K., 24 Sie 2009, 10:32:34

« poprzedni - następny »

KAT.K.

CZY KTOŚ POLECIŁBY PANA ŁABUDZIA - CHIRURGA SZCZĘKOWEGO Z SUWAŁK????

KAT.K.

tak w ogóle jaki chirurg szczękowy w suwałkach jest godny polecenia????

ZZZ

Szadkowski na Noniewicza?

KAT.K.

wiem, że jest dobry...ale i troche drogi javascript:emoticon(\' :( \')
javascript:emoticon(\' :( \')

Dana

Najlepszym chirurgiem jest dr LABUDZ, jezeli ktoras dentyska urwie kawal zeba , to zawsze do niego .POLECAM
Danuta

Gosia

łyszałam, że dr Łabudź jest nieprzyjemny w stosunku do pacjenta, ale opinii na temat jego pracy nie słyszałam...wie ktoś może jak dr Łabudź wyrywa ósemki?

zaroowka

Normalnie - bierze kleszcze w rękę i wio...  ;)

...a na serio - spotkałem się z dość nieciekawymi komentarzami na jego temat, ja bym się zastanowił przed pójściem.

A Szadkowskiego można polecić, byłem, obsłużono mnie szybko, konkretnie, sympatycznie i niedrogo. ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

ja

ja też byłam u dr Szadkowskiego, ósemkę wyrwał mi bezboleśnie w niecałe 10 minut...tylko fakt, że za usunięcie zapłaciłam 150 zł...

Gosia

LabOdz jest bardzo przyjemny, wyrywalam prawie wszystkie zeby 8 nic nie boli, on jest chirurgiem szczekowym , wie jaie znieczulenie użyc do 8, a jakie do mlecznego zeba. Niektorzy tak znieczulaja, ze wszystko czuc i pozniej dodajajeszcze jeden zastrzyk.Labdz byl pierwszym chirurgiem szczekowym w SUWALKACH.Nikomu nnemu nie dalabym usunac zeba. Moi znajomi sa zadowoleni z usuwania, a z leczenia nie wiem , bo nie leczylam.

wera

a ja mogę polecić doktor Garniewską-Urban na Putry :) konkretna pani i do tego wszystko na NFZ :)

Gosia

tu nie chodzi o pania , ktora dobrze leczy , tylko kto dobrze , bardzo dobrze usuwa

milka

gosia dzieki za opinie, wlasnie tez mialam zamiar powyrywac 8 i mialam watpliwosci czy oddac sie w rece dr Łabudzia, bo prywatnie jest niestety drogo...
It is the face of my soul- each of us has heaven and hell in him

iwona

Dr.Labudż jest naprawde dobry,wyrywał mi 8 zanimdotarlam do  Dr Labudzia bylam z ta nieszczesna 8 u innego doktora o moj boże mialam szczekościsk a on na siłę chciał mi szczekę otworzyć ucieklam z poczekalni i dopiero doktor Labudż potraktowal mnie normalnie polecam
iwona

ArchaniolOna

pani doktur Garniewska - Urban jest dobra bo sama u niej osemki wyrywalam i wiera masz racje ze ona jest z NFZ :), poprostu ja bym polecila :)
Fara bara cira fara tonga... ^^

kuba

Pan dr Łabudź bardzo dobrze wyrywa zęby - niedawno usuwałem 8 - szybko i bezboleśnie a do tego za free (ma umowę z NFZ ).

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć