Wynagrodzenie za pracę w Suwałkach!

Zaczęty przez darioz, 22 Sie 2009, 07:48:06

« poprzedni - następny »
Do dołu

darioz

Witam wszystkich na forum!

Pokażmy wszystkim mieszkańcom miasta jak bardzo hojni są suwalscy pracodawcy. Wpisujcie branże, firmę (opcjonalnie), stanowisko, wysokość miesięcznych zarobków oraz własne opinie na temat pracy w takiej firmie. Takie informacje pozwolą osobom szukającym pracy mieć rozeznanie gdzie warto jest aplikować o pracę a których firm należy z dala unikać :) Sądzę, iz ten post wzbudzi zainteresowanie internautów oraz stworzy "czarną" i "platynową" liste suwalskich przedsiębiorców :)

ja

nick

urząd miasta - 12000 + premie + dodatki  :P
nick

d1d4

myślę, że pomysł niegłupi ale do poprawki, niewiele osób napisze gdzie pracuje i ile zarabia, poza tym, np. w Urzędzie Miasta są tacy, którzy pracują za 1200 i tacy co za 3200. lepsza byłaby ankieta.

Pay

Biuro, Suwałki, informatyk, 2500 netto.
Jeżeli ktoś gdzieś zaoferuje więcej- chętnie przyjmę...

barfly

ankieta to niezły pomysł!

pezet

hurtownia spożywcza stanowisko: przedstawiciel handlowy, wynagrodzenie: średnia roczna na poziomie 2500 netto. Praca średnio po 8 h + soboty w sezonie. Urlop w miesiącach najmniej temu sprzyjających

henrykoslaw

pomysł fakt niegłupi. Proponuję jednak jeszcze dwie rzeczy, a mianowicie jak ktoś nie chce wpisywać swojego stanowiska to żeby chociaż napisał pracownik fizyczny/umysłowy, a druga sprawa to można napisać też jakiej pensji by oczekiwał za swoją pracę, ale wtedy niech napisze swoje kwalifikacje, umiejętności, wykształcenie, wiek.
Ode mnie: działalność gospodarcza, ok. 5500 zł/mc, wiek:24 lata, praca w soboty i niedziele jak zajdzie taka potrzeba.

trenotyk

teraz u mnie: własna działalność (pr. umysłowa)+posada w budżetowce. Połączone dają ok. 7000-8000pln/miesiąc, a w okresie wakacyjnym (lipiec/sierpień) nawet do 11K, wiek: 33, praca 7dni w tygodniu po 10-12h dziennie

a

ruwnierz własna działalność, zbieranie puszek, zaropki ok pieńć milionów starych złotych, praca siedem dni w tygodniu
a

henrykoslaw

@trenotyk
podziwiam, tez na poczatku laczylem prace w budzetowce ze swoja dzialalnoscia, ale w pewnym momencie juz najzwyczajniej sie nie wyrabialem i brakowalo mi na wszystko czasu - dlatego zrezygnowalem i zajalem sie tylko firma.

Pozdrawiam

trenotyk

henrykoslaw, serce mi się kraje jak mam ZUS pełny płacić więc wolę te kilkanaście godzin odbębnić niż z własnej kieszeni płacić

henrykoslaw

@trenotyk
oj kraje się kraje, ale to już temat na osobną dyskusję. No ale trudno, nie mam wyboru, że tak powiem.

A propos dopiero skończyłem pracować - niedziela, a w sumie już poniedziałek 00:27, takie to uroki firmy.

pracownik

mateusz T.

loko

Malow-lakiernik-1300zł, przed kryzysem 2000zł, ostatnio przyznawano PÓŁROCZNE premie (dla kpiny) w wysokosci okolo 100zł-paranoja

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć