Do firm budowlanych!!!

Zaczęty przez Leon, 06 Sie 2009, 00:42:49

« poprzedni - następny »

zażenowany

Witam, chciałbym nagłośnić problem naszych Suwalskich pseudo fachowców, którzy rujnują lokalny biznes. Krew mnie zalewa jak jak większość młodych firm w suwałkach budowlanych/remontowych/dekarskich zaniża ceny na wszystkie usługi. Wszystko rozumiem jak kiedyś też zaczynałem ale moi mili wszystko ma swoje granice. Nigdy ale to nigdy nawet gdy wchodziłem na rynek Suwalski ze swoimi usługami nie zaniżałem ogólnie panujacych cen. Nie ma co się oszukiwać gdyż każdy wie jakie stawki za jaką robotę liczą sobie szanujące się firmy, które nie dość że zatrudniają legalnie pracowników, dają jakąś gwarancje, odpowiadają własną głową za pracowników, muszą zainwestować w sprzęt nie liczę tu już stresów związanych z brakiem zleceń czy ich pozyskiwaniem. Ludzie zakładające/mające firmy usługowe w suwałkach(szczególnie tyczy się to sektora dekarskiego) opamiętajcie się ! Za najniższą krajową to my możemy pracować dla kogoś a nie na własny rachunek, gdzie trzeba cały czas inwestować w ludzi i sprzęt !!! Oby szybko upadły te firmy które pracują za połowe normalnej stawki !!! Tak tak cieszcie michy bo macie dużo zleceń... nie stać na porządny sprzęt oraz rejestracje ludzi? nie ważne ... aby robota.. . powodzenia

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć