stop szybkiej jezdzie

Zaczęty przez Strażak, 02 Sie 2009, 18:31:17

« poprzedni - następny »

Strażak

trzeba cos zrobic bo to juz za duzo tych kierowcow jest nienormalnych, ktorzy jezdza jak debile. a potem dziwia sie ze tyle wypadkow jest. i przez takich jak oni tracimy najblizszych

onaaa

nom trzeba cos zrobic...ale z toba;]

zaroowka

...doprawdy? Dlaczego? Bo ma rację?

Za dużo idiotów siada za kółko, brak myślenia, brak wyobraźni - a potem wypadki...
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

henrykoslaw

mozna mozna, ale sobie na forum CIACH!. Co niby chcesz zrobic, bo magiczne "cos" jakos do mnie nie przemawia.

[Bez wulgaryzmów proszę! Z.]

Daniel

Jedz do innego miasta zobacz jak tam sie jezdzi. wolna jazda nie znaczy bezpieczniejsza. suwalki korkuja sie bo ludzie jada 30 km/h lewym i prawym pasem bo im nigdzie sie nie spieszy i mysla ze sa jedynymi uzytkownikami drogi-na suwalskich drogach panuje poprostu hamstwo . a najwiekrzym problemem jest to ze wiekrzosc ludzi poprostu nie nadaje sie do kierowania takimi pojazdami bo poprostu nie maja podzielnej uwagi, odpowiednich predyspozycji do prowadzenia samochodow tj. okreslnie odleglosci czy predkosci innego pojazdu  albo sa poprostu alkocholikami itd. racja nie wiem po co zostalo stworzone forum na ten temat...z tad niczego sie nie dowiemy ani nie zaradzimy. Przyjezdza taki wiesniak audi albo passatem i \"zwiedza\", nie wiedza ze ich auta posiadaja lusterka, kierunkowskazy oraz PEDAŁ GAZU. Kierowca powiniem jezdzic w miare plynnie a predkosc przynajmniej taka jak pokazuja znaki -nie mniej bo to popycha do wyprzedzania w miescie i co za tym idzie wypadkow.-a jak ktos chce powoli to autobusikiem a nie udawac wielkiego pana. jak ja nie radze sobie z jazda na nartach to nie jezdze na nartach i nie stwarzam zagrozenia dla siebie i innych... Jezdze bardzo duzo samochodem i naprawde w suwalkach trace cierpliwosc gdzie np. w warszawie stojac w korku w goracy dzien bez klimatyzacji jestem spokojny bo widac ze ludzie tam jezdzacy w wiekrzosci inteligentnie i nie tamujac niepotrzebnie ruchu. Taka jest moja opinia na ten temat
:]

ANECZKA83

Owszem zgadzam się. Należy jeździć dynamicznie. Ale ostrożnie i nie przekraczając dozwolonej prędkości. Dostają prawko jeden z drugim zdając za 5 albo nawet 10 razem i to fartem i później szaleją po ulicach i osiedlach. Nie patrzą na to ze w pobliżu bawią się dzieci . Brak wyobraźni .
ANIA

czip

daniel dobrze pisze w sumie jak jest ograniczenie do 30 i każdy żeby tyle jechał to za każdym by sie ciągnęła parafia jak za nauka jazdy \"L\" :]  a najlepiej jak ruszają ludzie na światłach jak sie zapali zielone to szukają jedynki a ja już z 200 metrów dalej  bo sie zagapi czy co i tak blokuje.

A jak ktoś w puści w kolejkę to cud   :o jak  ktoś mnie wyprzedza zjeżdżam na pobocze niech idzie nie którzy puszcza kierunek potem podziękują ja zawsze to robie  ale nie w przypadku właścicieli samochodów o początkowych numerach BSE BSU oni nie wiedza co  to jest... zal.pl 8)

2 miesiące temu jechałem w stronę swis baru jechałem wolno patrze chce wyprzedzić młody ziomek z dziewczyną granatowe a6 c6 2.0 tdi numery coś tam 322 (jak czytasz to kij ci w pupe) zjeżdżam na pobocze a on bez kierunków nic to chciałem zrobić mu to samo sie rozpędziłem do 100 on w gas miałem potem 150 i tir z jechał z przeciwka ale ja światłami i zjechał na bok a ten dureń jechał środkiem zamiast zjechać na bok i jechać 2 samochodami na jednym pasie a ze miałem 50 kuni mniej to i nie wyszło dobra nie chce mi sie pisać o jeździe strażak nic nie zmienisz na forum tym bardziej

mnie zmieniło to gdy dostałem 1 tys zł parę miesięcy temu (vectra)

a jeszcze do admina dopowiem co to za forum jak nawet edytować nie można i nic prostotą wali
 :/
wejdź tutaj i zobacz http://a6klub.pl/ jakie jest przejrzyste i poukładane z głową a tu nic nie można znaleźć zapomnę wstawić meila czy tytułu cały tekst skasowany porażka

TO kuniec mojej żałosnej przemowy do was suwalszczanie D-O-W-I-D-Z-E-N-I-A

Obserwator:)

Nie oszukujmy sie ale latwiej jest takiemu jadącemu 30/h  przyśpieszyc i panować nad autem niz piratowi zwolnic w porę i opanowac auto .
A piratami powinna się zając drogowka ,i to tak skutecznie  a wiem ze potrafia zrobic takie akcje.
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

zaroowka

[cytat]a jeszcze do admina dopowiem co to za forum jak nawet edytować nie można i nic prostotą wali [/cytat]

Skargi i wnioski proszę zgłaszać do właścicieli portalu - Luki albo Fresh.

I jeszcze jedno...  :]
[cytat]TO kuniec mojej żałosnej przemowy do was suwalszczanie[/cytat]

...naucz się pisać poprawnie.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

omni

mieszkam tu zaledwie pare lat przeprowadziłem się z wększego miasta, i z ta jazdą to jest różnie. Mnie irytują \"L\" i motorki. \"L\" są wszedzie i jak na moje oko to jeszcze 20h na placu a potem na miasto. Motorki ala skuterki to już zgroza 0 wiedzy o ruchu, Tatuś kupił pokazał gdzie lać paliwko i tyle a potem płacz.
A młodym demonom predkości wybudować 2km prostej i tam niech się bawią

czip

zaroowka chciałem edytować i poprawić ale weź wytłumacz jak??????????????????????

Obserwator:)

Omni ale Ty tez kiedys sie uczyles jezdzic ,i nie ma lepszej nauki jak w praktyce ,na placu to sam wiesz ile sie nauczysz-skręcac poprawnie,hamować ,po co sa lusterka itd,jak nie ma ruchu na placu to nic Ci nie da te 20 godzin,musisz wyskoczyc na miasto zeby w praktyce sie odnalezc.Nie smaruj wiec tutaj laikow bo sam nim byles ,o ile masz prawo jazdy.
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

zaroowka

czip - forum jest otwarte, nie ma możliwości edycji i kasowania postów. Każdy powinien brać odpowiedzialność za to co napisał, prawda?
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

szatanek

czip po co w ogóle piszesz gościu jak to jest żałosne forum. idź sobie stąd gamoniu. A w temacie owszem, jest tak, że są ludzie bez wyobraźni Ale.. fakt jest taki, że w miejscach gdzie można/powinno się gazu dodać trzeba to zrobić. Ktoś już wspomniał o stolicy gdzie też mi się zdarzyło trochę mieszkać i tam jest nie do pomyślenia to co widzi się u nas na Pułaskiego, czyli lewym pasem 40/50 km/h. Tak pośrednio tą jazde widze, bo czasem jest też dobrze poczuć troche tego wiatru, tylko tam gdzie mozna. Pzdr

Wadim

Chciałbym tylko przypomnieć, że jazda, nawet lewym pasem, powyżej 50 km/h w godz. 6.00-22.00 jest niedozwolona  :D

Jazda lewym pasem przeznaczona jest: dla wyprzedzenia zawalidrogi na prawy pasie, lub w przypadku zamiaru skrętu w lewo.  :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć