Alergia

Zaczęty przez foto, 13 cze 2009, 22:02:52

« poprzedni - następny »

foto

Witam

Jedna Pani dermatolog chce mnie położyc do szpitala bo pojawiają mi się czasami liszaje na skórze sprawa ewidentnie związana z jakąs alergia. Coś czuje, że w szpitalu zrobią mi jedynie testy i nic poza tym a jakos nie widzi mi się leżenie w szpitalu tydzień tylko po to... czy w suwałkach można prywatnie zrobić testy na co jest się uczulonym?

X

Polecam lekarzy alergologów przyjeżdżających z Białegostoku. Przyjmują w bloku na noniewicza (tym samym gdzie jest Orbis). Nie pamiętam w jakie dni.

m

Pewnie, że można - z krwi. W szpitalu w laboratorium kosztuje to (za 1 panel) afaik 120 zł. Podstawowe alergeny.

m

A poza tym w jaki sposób mają niby sprawdzić na co jesteś uczulona, jeśli nie właśnie przez te testy w szpitalu? ;) Z pewnością będą bardziej szczegółowe niż te z podstawowych paneli. Ja bym się kładła. Na testy hormonalne też mnie położyli mimo tego, że jest możliwość badania poziomu na własną rękę.

Lucasca

Pewnie, że się kładź. Prywatnie trzeba płacić za takie testy. I nie sądzę, żeby trwały one aż tydzień :)

alka33

moja córka również ma problem. Zastanawiam sie czy nie jest to azs. Ma wypryski na ciele.

lidia39

W sieci są strony, na których możesz sobie poczytać o tym jakie są objawy atopowego zapalenia skóry. Zerknij sobie:
http://sulphur.com.pl/problem/atopia/

Powinnas przede wszystkim wybrać się z dzieckiem do deermatologa albo do alergologa aby potwierdził diagnoze.Wtedy będziesz mogła włączyć odpowiednie leczenie.  Dobra wiadomość jest taka,że da sie to leczyc i to bardzo skutecznie. Moich dwoje dzieci choruje na azs oraz dzięki odpowiedniej pielęgnacji praktycznie nie odczuwa objawów. Świetne sa produkty na bazie siarczków.  :)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Asia.Moro

Moja córka też ma problemy ze skórą. Co ciekawe tylko zimą , latem jest ok. Też podejrzewam AZS :(

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć