Suwalska lustracja

Zaczęty przez luki, 02 Mar 2005, 20:47:53

« poprzedni - następny »

luki

Kiedy nastąpi jak myślicie? Ciekaw jestem kogo pogrąży..... 8)

Jacenty

Każda lustracja nie tylko suwalska powinna obejmować szeroki krąg osób a obowiązkowo wszystkie osoby zaufania publicznego a więc urzędnicy wszyscy, dyrektorzy  wszyscy, policjanci  i księża wszyscy, nauczyciele wszyscy. itd. Kogo pogrązy ?-wszystkich!  I o to chodzi. Zostaniemy tylko my członkowie PISa.

luki

Ciekawy tylko jestem czy jak dojdziecie do władzy to sie POPiSzecie czy raczej PiSzczeć będziecie. ;)

Jacenty

Zlustrujem wszystkich jak bedziem przy władzy , oj zlustrujem. Nie będzie litości ! Zerro tolerancji ! zero wybaczenia i zero odpuszczenia.  

luki

Czy redaktorów naczelnych i prezesów mediów tez? :(

Alfred

Rozliczanie donosów z PRL miałoby sens tylko wówczas, gdyby zjawisko donosów nie istniało dzisiaj. Tymczasem donosy tak jak wtedy, tak i dzisiaj – rujnują ludziom życie. Rozliczanie jednych, a pomijanie innych jest obłudne. W ciągu ostatnich 10 lat padłem ofiarą 4 donosów. 3 skończyły się kontrolami z urzędu skarbowego, 1 nalotem nad dom o szóstej rano. Żaden donos nie okazał się prawdziwy, jednak za każdym razem znaleziono coś innego, co kosztowało mnie drobne kary administracyjne i całą masą nerwów. (...) I to jest moim zdaniem główny problem donosów, a nie jakiś Wildstein.


Icek

70-letnia emerytka przez wiele lat sprzątała, gotowała i prała u proboszcza w jednej z miejscowości pod Żarami. Aby mogła również robić zakupy, ksiądz dał jej pełnomocnictwa do wypłaty pieniędzy z jego konta. Gosposia rozliczała się co do złotówki. Kiedy księdzu się zmarło, gosposia poszła do banku i przelała z konta księdza na swoje 43 598 dolarów oraz 171 470 zł. Gosposię zakapowali prawni spadkobiercy skromnych oszczędności kapłana. Emerytce grozi teraz kara do ośmiu lat więzienia. 70 + 8 = 78.

Ale donos jest !

Icek

Afera teatralno-teczkowa w Słupsku! Mamy teczki na Strąka i Pająka – miał powiedzieć aktor podczas spektaklu „Intercity” wystawianego na deskach Teatru Nowego w Słupsku. Ani reżyser, ani sam aktor tego nie potwierdzają. Widzowie zapewniają jednak, że słyszeli. Pan poseł Robert Strąk reaguje po swojemu. – Sztuka powinna służyć kulturze, a nie atakom, tak jak za czasów PRL – twierdzi. Cieszy się natomiast radny Mirosław Pająk: – To nawet jest dla mnie reklama. Pomysł wystawienia „teczek” na deskach teatralnych uważamy za przedni.


gosposia

Tu trzeba lustrować władze administracyjne powiatowe, miejskie i gminne ,władze kościelne wszystkich szczebli do wikarego włącznie,  Policję i ABW pod względem :
- donosicielstwa,
-przynależności do ORMO / prawie wszyscy należeli- akta w archiwach/
-związku osobistego, koleżeńskiego,towarzyskiego z SB, UB, NKWD
 Wszystkim takim zakazać pełnienia funkcji publicznych dożywotnio.

ALDONA KUMIALIS

bez zmian. Wszystko po staremu !

Majka Niekomorowska

Widziałam jednego , lata z teczkami po mieście. W czarnym garniturze z lekka ryżawy . Specjalista od tynych wejść. Można wypatrzeć w galerii świątecznej radia 5.

tajnapolska

postkomochy na emeryturę

Zagranica

Mamy PiS więc pewnie będzie i lustracja (chociaż mogę się mylić) A kogo w Suwałkach należałoby zlustrować można było już w teczkach Wildsteina sprawdzić, kilka całkiem interesujących nazwisk się tam znalazło.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

oskar89

To fakt Zagranica.Tylko często pod danym imieniem i nazwiskiem kryły się różne osoby i nie do końca było wiadomo o kogo chodzi.Ale powinni ich wszystkich w trymiga przetrzebić. :D

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć