Najlepszy bank

Zaczęty przez david565, 15 Maj 2009, 08:03:45

« poprzedni - następny »

JC

Najlepiej to iść do tego banku i zapytać pracownika tam się zawsze dowiesz jakie są warunki.
Na pewno w niektórych bankach jest tak że można przenieść kredyt odnawialny z banku do banku ale to naprawe musisz się dowiedzieć na miejscu.

debeciak

beata, to sa dwie oddzielne sprawy. Zeby zamknac konto trzeba spalcic debet. Zeby splacic debet mozna wziac kredyt w innym banku.

beata

Dziękuje za podpowiedzi

Sylwia

Alor Bank jest najlepszy. Bankomaty za free, dostep do platnosci przez internet. Darmowe przelwy internetowe. Mila obsluga i zyczliwi pracownicy placowki. Pani Renata B. super kobieta.

abc

brał ktoś może kredyt konsolidacyjny? jaki bank ma najlepszą ofertę? proszę o info  :]
ABC xD

Gosia

Ten temat też mnie interesuje ! Proszę o posty o kredycie konsolidacyjnym.

kotka

mam konto w bz wbk i mam pytanie czy moge korzystac z bankomatu euronet????

Marian

W jakim banku najkorzystniej złozyc lokatę?

david565

hhmmm obecnie najfajniejsza oferte co do lokat ma Alior Bank bo ma teraz promocje  7,59%.
Promocja trwa tylko do 12 wrzesnia więc trzeba sie spieszyć.
Więcej informacji znajdziesz na stronie banku.
suwalski czlek

david565

mam konto w bz wbk i mam pytanie czy moge korzystac z bankomatu euronet ?

To zależy jaką masz oferte. W ofercie konta\"wydajesz i zarabiasz\" masz wszystkie bankomaty w Polsce za darmo. Ale w pozostałych niestety chyba nie jest darmowy euronet tylko wbk.  :)
suwalski czlek

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

haniakiel

Aż ciężko uwierzyć, że lokaty były kiedyś na poziomie nawet 8%. Dzisiaj maksymalnie można liczyć na 3% w skali roku. Przynajmniej według rankingu na stronie http://oszczednoscionline.pl/ranking-lokat.

luna89

Ja również polecam Millennium bank. Mają bardzo fajne promocje, dzięki którym można dodatkowo zarobić. Najlepiej co jakiś czas sprawdzać strony finansowe np. http://konta-oszczednosciowe.blogspot.com/2014/10/ranking-kredytow-konsolidacyjnych.html;)

Talyb

Ja polecam Deutsche Bank, wypiorą Ci każdy grosz...

MiniCredit

Wszystko zależy do jakich celów służyć będzie nam konto bankowe. Często wiele osób biorąc pożyczkę gotówkową musi zakładać konta bankowe, które są wymagane, aby uzyskać środki. W przypadku pożyczek pozabankowych proces uzyskania pieniędzy trwa jedynie 15 minut, więc jeśli komuś zależy na czasie jest to idealne rozwiązanie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć