Najlepszy bank

Zaczęty przez david565, 15 Maj 2009, 08:03:45

« poprzedni - następny »

Klient db kredyt

Polecam db kredyt na Kościuszki 79. Jestem ich klientem od 2 miesięcy i muszę przyznać, że są bezkonkurencyjni. Polecam zdecydowanie.

Ktos

Narod wspanialy tylko ludzie chu**

piotr

kazdy bank bedzie ci dobry jesli kasy do niego wrzucisz...
piotrek

miki

alior bank  jest najlepszy!!!!!!bo w jakim innym banku pół kasy procentuje na lokacie nocnej???? super warunki i miła obsługa!:) POLECAM!!!!
<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>

Supernovva

Konto w Getin Banku to całkiem fajna opcja. :)
Sama posiadam od 2 lat i jestem zadowolona.
Konto internetowe z usługą sms serwis (bezpłatnie). Można otrzymywać sms z info o stanie konta (np. kiedy zmienia się saldo). Przelewy wewnątrz i na zewnątrz bezpłatne. Brak opłat za prowadzenie konta. Dodatkowo dorzucaja konto oszczędnościowe. Kiedys miało 7 dziś 6% w skali roku, ale to zawsze coś, jak chce się zaoszczędzić kilka złociszy.
A i jeszcze teraz jest promocja. Jak polecisz kogoś to dostaniesz i ty i ta osoba 60 zł. (10pln co m-c przez 6 m-cy).
Jest mozliwość doładowań komórek.
Wygodna i przejżysta strona www.
Polecam!!!

AA ;)

ktoś napisał PKO BP...
to chyba żart!!!
masakryczne kolejki, wyskoie opłaty itd...niczego nie można załatwić od reki...a juz nie daj Boże znajdziesz się w innym miesicie niż w tym w którym założone zostało konto...porażka na całej linii!!!

odradzam zdecydowanie.

BZ, Multi, mBank OK:)

Xyz

AA  o PKO BP mam takie samo zdanie, więc zgodnie z tym zlikwidowałam dziś swoje konto osobiste w tym banku  :]

dd

Mam konto w Alior Banku, pierwszy tak bezproblemowy bank, opłata miesięczna 3 zł !!  (jeśli bez karty - 0zł!!), wszystkie bankomaty za darmo czyli nie ma zbędnego latania i szukania swego, naprawdę polecam!!!
dorota Statkiewicz

sexuolog

Ja polecam Alior bank, jak juz wczesniej jedyna wada jak dla mnie to brak doładowań komórek przez internet. A tak to rewelacja, 3 zl place tylko za karte i moge wypłacac gotówkę bez prowizji we wszystkich bankomatach w całej Polsce i na swiecie. Rewelacja.

Sporo ludyi ma konto w Lukas Banku. A jak tam jest_ Kiedzs sie nad nim tey yastanawialem ale chzba tam jest troche drogo.

JC

A ja polecam mBank. Mam tam konto od 4 lat i za jego prowadzenie nic sie nie płaci
przelwy do każdego banku są za darmo
karta jest wydawana i prowadzona za darmo
nie ma żadnych minimalnych wpływów na konto
Można sobie dodatkowo założyć kracunek eMax Plus który nic nie kosztuje i ma się na nim oprocentowanie 4,1 %
Bankomatów trochę jest w Suwałkach bo kożystają z sieci Euronetu eCard BZ WBK i Cash4You
No i w mulibanku jest wpłatomat i można kasę na swój rachunek wpłącić
Czego chcieć więcej

JC

zapomniałam dodać że jest placówka tego banku w Suwałakch na ul. Kościuszki 40 i można tam się wszystkiego dowiedzieć i w 5-10 minut założyć konto

miki

ej.... a czy w tym mbanku na kościuszki można zamknąć konto????
<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>

avril

według mnie najlepszy bank to mbank, zero opłat za RORa - znaczy konto osobiste przy tym do rachunku jest dąłączane wiele opcji zupełnie za darmo, w łatwy sposób można pobawić się w maklera lub ulokować oszczędności na emaxie.

beata

Mam pytanie,a jak sie ma debet w jakimś banku i chce sie zlikwidować konto a potem przejśc np.do mbanku to jak to załatwić

tajna

zapytaj się banku, w którym masz konto
kulturalne suwałki

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć