Najlepszy bank

Zaczęty przez david565, 15 Maj 2009, 08:03:45

« poprzedni - następny »

david565

Gdzie byści mi doradzili aby załozyc konto w banku??
suwalski czlek

ja

jedynie za caloksztalt polecam BZWBK , ja nie mialem przez kilka lat zadnych oplat za prowadzenie konta i dalej nie mam do 30 lat bankomat jest ich na kosciuszki i w kauflandzie takze mi pasuje

555

popieram poprzedni post bank ma rewelacyjną obsługę

david565

A co myślicie o Alior banku ??
suwalski czlek

555

sprawdziłem ofertę trochę ściemy jest

Xyz

ma ktos moze konto w Getin Banku? godny polecenia?

sexuolog

gress

djka

Polecam MultiBank (ul. Noniewicza lub kościuszki) mają fajne konto ze zwrotem opłat, prowadzenie 0 zł, przelewy 0 zł, Polecam bo sama mam, za darmo rewelka

sexuolog

Gress  ale słyszałem ze podobno nie ma juz placówki Mbanku. Moge sie mylic.

adadaa

BZWBK również polecam.

tajna

bzwbk jest godny polecenia do 30 lat, potem już są opłaty, kiedyś tam miałem konto
kulturalne suwałki

sweetie123

ja też polecam multibank :) szczegóły oferty możecie poznać na stronie internetowej www.multibank.pl :))

sexuolog

hhhmmm widze ze zdania sa podzielone.  Jedna rzecza mnie deneruje konto w aliorze z tego powodu ze nie ma doładowań konta przez internet.

spidy

Jestem klientem Multibanku od 6 lat (jeszcze nie było go w Suwałkach). Trzyma fason, nigdy nie stałem w kolejce, a w ogóle większość operacji załatwiałem bezpłatnie przez internet lub telefon. Jeśli chodzi o zwykłe prowadzenie konta (niekoniecznie kredyt) i ma się stały dochód, to polecam. Bankomaty prawie wszędzie :)
pozdrawiam :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć