Ortopeda dla doroslych

Zaczęty przez gal_anonim, 06 Maj 2009, 09:32:17

« poprzedni - następny »

gal_anonim

Który ortopeda w suwałkach jest najlepszy dla dorosłych?którego polecacie?

Smok

zaba

A gdzie on przyjmuje??

vanillacat

W szpitalu w przychodni sa dobrzy ortopedzi dla doroslych.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

zaba

o ortopedach z przychodni ze szpitala ja mam akurat odmienne zdanie. Moim zdaniem są do kitu i żeby ise do nich dostać trzeba się wcześniej dużo rejestrować a pozatym żaden z nich nie przyjmuje popołudniu i trzeba brac  dzien urlopu żeby iśc na wizytę

gal_anonim

ci z szpitalnej przychodni już pół roku leczą mi skręcenie stawu skokowego i wyleczyć nie mogą,stanąć na noge nie moge po zdjęciu szyny żadnego zdjęcia nie robili choć i na pierwszym zdjęciu nic nie widzieli.opuchlizna nie schodzi rehabilitacja nie pomaga noga boli a oni mówią że tak ma być.

rex-o-matic

a stare porzekadło ludowe mówi, że \"gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała\"...a Big Cyc śpiewa \"żeby omijać szpitale\" :)

venetia

Mnie leczyli 2 lata ,właśnie w przychodni.Bez rezultatu,żadnych badań,tylko tabletki przeciwbólowe o coraz silniejszym działaniu,3 tzw.blokady i nic,było tylko gorzej.Aż trafiłam na doktora DARIUSZA ZAKRZEWSKIEGO (przyjmuje w przychodni i prywatnie na Wigierskiej).Postawił diagnozę na pierwszej wizycie.Dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny i mój horror z bólem zaczął dobiegac końca.Później jeszcze pół roku czekałam na operację (ale nie w Suwałkch) .A inni lekarze z przychodni wygadywali bzdury,nie wiem czy w ogóle słyszeli kiedykolwiek o takim schorzeniu jak moje....?I też mi mówili ,że boli i będzie bolec!

zaba

a możesz dać namiary na doktora zakrzewskiego?? Bo ja nie mogę uporać z bólem kolana od 1,5 roku

Jagna

nie polecam nikogo z Suwałk, chociaż zakrzewski z nich wszystkich jest najlepszy.leczyłam się już w Suwałkach , Ełku i białym ale najlepszy jest doktor KRUSZEWSKI z Wysokiego Mazowieckiego-najlepszy specjalista od kolana!!!polecam

ula

hej,witam mam pytanie czy Pan Dariusz Zakrzewski jest doswiadczonym lekarzem?boje sie bo ma tam lezec moj maz ma skomplikowane zlamanie i to dwoch nog-poradzili mi by tam lezal-to dobry wybor!?
Urszula

nerooon

w suwałkech nigdy :/ ja juz miałem w swoim zyciu kilka kostek połamanych he he drobne urazy to tu mozna leczyc ale cos powaznego to spieprzać z tąd jak najdalej :) kolano tez miałem robione w suwałkach raz i drugi raz w białymstoku poprawiali i naprawiali po tych naszych :) w białymstoku dr Jancewicz Piotr  ;) specjalista od kolan polecam jest b dobry :) w sumie to przewaznie zajmuje sie kolanami chociaz w innych kosciach taz jest dobry ;) miałem rozwalona łekotke jakies chrzastki kłykcie i wiezadła przednie krzyżowe :) po operacji w białym jezdze na nartach nawet w górach po czarnych trasach biegam skacze jezdze rowerem plywam gram w piłke jeszcze niedługo fruwać zaczne ;) Jancewicz albo Kruszewski z Wysokiego Mazowieckiego ;) ale do nich trzeba jechac a w suwałkach to przyjmuje profesor Popko na noniewicza podobno tez jest całkiem niezły :)
nerooon

nerooon

Dr Jancewicz naprawiał kilku moich znajomych i każdy był zadowolony :) i w przypadku skierowania na rezonans to tez nie ma problemu :) a u nas ciezko jest dostac takie skierowanko niestety niewiadomo dlaczego :(
nerooon

żabka

mam problemy po złamaniu (wieloodłamowe skośno -spiralne złamanie kości goleni nogi )nosiłam w gipsie udowym 10 tygodni ,ale dalej mnie boli i puchnie noga nie mogę na nią stawać,lekarz mówi że to normalne,a doktor Jancewicz gdzie przyjmuje i na fundusz ,czy prywatnie,dzięki

peszek

witam
Ja również polecam dr Zakrzewskiego!!!
Trafiłam do poradni szpitalnej z podejrzeniem złamania kości łokciowej, co potwierdził dr Staranowicz, po czym włożył rękę w szynę  i wyznaczył termin wizyty kontrolnej na za 2tyg. nie miałam za wiele szczęścia gdyż w terminie tym trafiłam na Dr?!? Górnickiego, który to wyśmiał swego poprzednika i stwierdził że na zdjęciu rtg nie widać żadnego złamania i nakazał zdjąć szynę. Kazał mi zginać i prostować rękę (czego nie mogłam wykonać) i machać nią \"jak chorągiewką\" :@ Po powrocie do domu umierałam z bólu.. udałam się więc do prywatnego gabinetu TRZECIEGO lekarza, ten zerknął na to samo zdjęcie i potwierdził diagnozę dr Staranowicza, a do tego dopatrzył się jeszcze złamanej kości promieniowej :( dał mi skierowanie na ponowne zdjęcie rtg i umówił na kolejna wizytę na którą to czekam z niecierpliwością łykając co i rusz Ketonal. Wiem jednak że trafiłam w dobre ręce  :)  

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć