dobry Dermatolog w suwałkach

Zaczęty przez haka, 28 Kwi 2009, 16:21:46

« poprzedni - następny »

haka

tak jak w temacie gdzie jest dobry darmatolog??
22

Chianti

Słyszałam, że w szpitalu jest dość dobra Pani Doktor. Na pewno nie polecam dermatologa z Putry.

Gosiaczek

Bardzo dobry dermatolog przyjmuje na Noniewicza.
PrzyjeżdzA on z Białegostoku co dwa tygodnie. Minus - wizyta prywatna (70 PLN)

amigo

No jesli masz na mysli dermatologa z bialegostoku pana Andrzeja Zar..... to odradzam nawet za darmo ....
Z putry tez sie zgadzam porazka
moge polecic z bialegostoku pania Janczylo Jankowska z poradni \"Damian\" wizyta prywatna ale w przeciwienstwie do innych lekarzy trafna diagnoza i skuteczne leczenie

Iza

polecam doktor Ołtarzewską ze szpitala, naprawdę dobra, nie trzeba czekac na wizytę, ani płacic a pomoże:)) sprawdzona:)
Iza

vanillacat

A ja polecam z Putry, byłam nie raz i uwazam ze warto.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

kuba

Bardzo dobra dermatolog przyjmuje w Augustowie. Jest to osoba dojeżdżająca z Białegostoku. Wielu moich znajomych korzystało z jej porad, a niektórzy byli dość ciężkimi \"przypadkami\". Wyleczyła - wszyscy są zadowoleni. Co do lekarzy z Putry czy przychodni szpitalnej - uważam, że każdy kto chce jakoś wyglądać powinien wogóle o leczeniu się w tych miejscach zapomnieć. W przychodni w Szpitalu to nawet diagnozy postawić nie potrafią - a jak coś przepisują to jest to mydło siarkowe lub owsiane, nie wspomnę o tym, że nowszych leków już nie znają. Wystarczy zapytać czy znają np. lek roaccutane. Hmm no może znają ale z pewnością go nie przepiszą. Są to dość drogie tabletki z przeznaczeniem dla osób mniej więcej po 40 u których trądzik jest obecny już przez wiele lat. Osobiście stwierdzam, że efekty leczenia są bardzo bardzo dobre. Jedynym minusem jest tylko cena.  

malgorzata

Ja mam problem tylko z czolem. Straszliwie mi to przeszkadza i juz dawno wybieram sie do dermatologa ale boje sie ze jak zajde to mi powiedza z czym pani tu przyszla?! Ze zlekcewaza moj problem, ktory dla mnie jest faktycznie problemem. Dodam, ze zadny prywatny lekarz tak nie powie ale ja nie mam kasy i chcialabym pojsc panstwowo ale do kogo?..........
malgorzata

kasia

Czy byliscie u dermatologa Jana Podziewskiego? Jest dobry? Przyjmuje prywatnie?
Kasia

kubus

U dr Podziewskiego miałem przyjemność być. Nie była to jednak porada związana z leczeniem trądziku a usuwaniem kurzajek - relutlat już od ładnych kilku lat nie mam z tym problemu. Co do leczenia trądziku to nie w Suwałkach!!! W tej kwestii zgadzam się z moim imiennikiem. Mydło siarkowe i owsiane to jedyne co w Suwałkach znają. Leku roaccutane napewno nie przepiszą - po prostu boją się (może i jest drogi - chyba coś koło 300 zł za opakowanie ale rezultaty daje świetne nawet na bardzo ciężkim trądziku). Pani dr z Augustowa - pryjemna i kompetentna. Do tanich nie należy ale za to do skutecznych. Więc należy się zastanowić czy leczyć się krótko troszkę drożej ale skutecznie czy też długo i tanio testując szereg leków. Z tego co wiem, to już nie przyjeżdża do Augustowa a przyjmuje jedynie w swoim gabinecie w Białymstoku.
Jeżeli ktoś ma z kolei niewielkie problemy z trądzikiem może wystarczy wizyta u jakiejś dobrej kosmetyczki, która np. usunie to odpowiednim kwasem.

Ola

hej! ja mam problem z lupiezem. Czy ta swietna pani dermatolog dojezdzejaca do augustowa nadal tam przyjezdza? prosilabym o jej imie i nazwisko. Z gory dziekuje za info!

paulinka

Odradzam dermatolog Walicka.
Porażka na całej linii. Pacjent wie więcej o swojej chorobie niż ten cały lekarz. Ja nie wiem, kto ją tyle lat tam trzyma...

ala

ja do Augustowa jeżdziłam 2 lata i trochę pomogło ale nie wyleczyła mnie do końca!!
ala

tola

ja odradzam Osińską, bo ta baba jest straszna, natomiast w Olecku był dobry dermatolog, wyleczył mnie i dużo moich znajomych, nie pamiętam jego nazwiska ;/

Jacek

Również odradzam Walicką (przychodnia na Putry). Bardzo nieprzyjemna, na wątpliwości i pytania pacjenta reaguje krzykiem. Kiedy zasugerowałem, że może warto zastosować inny lek, ponieważ ten który mi przypisała nie pomaga, powiedziała żebym sam sie leczył i nie zawracał jej głowy.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć