Pizzeria Da Grasso ??

Zaczęty przez kamil1988, 06 Mar 2009, 18:29:14

« poprzedni - następny »
Do dołu

kamil1988

Co sadzicie o tym lokalu??  Czy ma szanse przebić się na hmm już dosyć ustabilizowanym suwalskim rynku??  Jak oceniacie pizze?? powiem szczerze , ze jedyna rzeczą która mi tam smakuje to biały sos:)

Fikou

duża smaczna pizza i dwa sosy... kolego... ta pizzeria już chyba zaistniała na dobre na suwalskim rynku

totofoto

pizza właściwie bez zarzutu, chociaż...de gustibus non est disputandum...jeżeli chodzi o mnie - pizza w porządku, ale...wolę więcej dodatków, wolę \"bardziej wyraźne\" sosy itp. pzdr

....

szczerze??pizza jest ochydna..bylam tam raz i wiecej nie pojde

z bieguna

nie jest zła..sosy ok..pizza też smaczna...jedna z  lepszych serwowanych w Suwalkach

gnoja kawał

Byłem kilka razy jak dla mnie sosy nie dobre i tylko to. trzeba brać swój keczup bo tam nie wiadomo co. Ale pizza duuuuuza.

Ale obsługa fatalna chodzi mi o jedna brunetkę nie pamiętam jak sie nazywa płace za pizze  ona mówi czy mam 50gr mowie nie wydaj mi mniej i będzie ok a ona do mnie z mordo jak tak mogę ze jej nie szanuje czy coś była kłótnia bo chciałem iść pójść na rękę. Taka obsługa źli na cały świat zero uśmiechu popatrzeć to jeść sie odechciewa   :]

KEBAB

pizza całkiem niezła ,ale obsługa chyba nie wie co się robi!!!mojej rodzinie podano kubki do zamówionego picia WSZYSTKIE BRUDNE WEWNĄTRZ OD OSADU HERBACIANEGO /BRĄZ/!!!!NAWET NIE ZAUWAŻYŁA!!!to zadecydowało,że wiecej tam ne pójdę i odradzam komu mogę....

dawidf

Pomyślcie sobie, że mi nawet trafiła mi się pizza z \"dodatkiem\" - drutem (od czyszczenia szczotką drucianą pieca) w cieście.

Justyna

Witam!
Ja odwiedziłam tą "renomowaną pizzerię" w niedziele i jestem niezmiernie rozczarowana! Na zrealizowanie zamówienia czekaliśmy całą godzinę, a po takim czasie już się odechciało wszystkiego! Ta pizzeria chyba nie dysponuje dużymi talerzami, ponieważ dużą pizzę dostaliśmy na małych talerzach. A więc boki pizzy nieapetycznie leżały na brudnym stole, spód ciasta był cały czarny, a mięso i warzywa prawie nie były pokrojone tylko w całości niechlujnie rzucone. Także odradzam wizytę w DE GRASSO!
Justyna

clod

Justyna ten wątek dotyczy innej pizzerii, niż tej o, której piszesz.
Jeżeli chodzi o pizzerię DA GRASSO, to jestem bardzo zadowolony z ich usług, niejednokrotnie kupowałem pizze na wynos i na miejscu i za każdym razem mi smakowało. W żadnej z suwalskich pizzerii nie robią takich dużych pizz.
No ale jak ktoś woli mac donalda i chce żeby wszędzie jedzenie było jednakowe to już jego problem.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

maja

Clod - zgadzam się z Tobą. Ja DaGrasso znam od dawna, nie mieszkam od jakiegoś czasu w Suwałkach a w stolicy obecna jest od dawna i dość często ją z mężem zamawiamy (brak czasu na gotowanie). Poza tym Justyno - jak to nie mają dużych talerzy? Oni tam mają specjalne talerze w kształcie półksiężyca, pizza się na nich doskonale mieści. A w Suwałkach naprawdę szybko ją przygotowują w porównaniu z Warszawą. Albo trafiliście na moment, gdy mieli dużo gości i zamówień telefonicznych, albo po prostu przesadzasz.

Lubiąca da grasso

Ja odkąd spróbowałam pizzy w Da Grasso jadam tylko tam :) Kiedyś lubiłam Fantazję, ale już mi przeszło ;)

Jestem zdziwiona takimi nieprzychylnymi opiniami, ale fakt o gustach się nie dyskutuje.

Mi nadzwyczaj smakuje sos czosnkowy i zawsze zamawiam dwa czosnkowe sosy :)
Poza tym pizza jest bardzo smaczna i nigdy nie przydarzyło mi się w tej pizzeri coś co mogło by zmienic moje zdanie :)

A może po prostu nie jestem tak wymagająca jak inni forumowicze. Chociaż prawie zawsze, gdy zachodzę do Da Grasso jest sporo ludzi, więc chyba nie tylko mi smakuje :)

Mar-C!neek

Pizza jest pyszna,a że mieszkam praktycznie obok Da Grasso stwierdzam że ludzi jest nawet sporoo ;D

Rozma

Ile ludzi tyle opinii.O gustach się nie dyskutuje.Ja osobiście nie lubię pizzy z Da Grasso.Najbardziej w Suwałkach lubię pizzę z budki z kebabem na Kowalskiego;) Pycha!ale to moja skromna opinia:)
Rozma

mary_kate

Pizze z tego lokalu zamowilam raz, jeden jedyny, okropna byla. Nie wiem czy po prostu taka sie trafila, czy taka jest zawsze... Ciasto niedopieczone, pizza ogolnie zadna rewelacja, a sos... zmakowal jak smietana z dodatkiem cukru, mdli mnie na sama mysl do tej pory. Najlepsza pizza wg mnie jest w maxie, sos czosnkowy najlepszy i ceny niewygorowane. I rowniez mozna zamowic dowoz..

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć