stacje paliw

Zaczęty przez supermenka83, 05 Mar 2009, 15:06:56

« poprzedni - następny »

jeno

W 1-2-3 miało być taniej niż w Statoil. Miało.
jeno

DiAbOlO

Polecam stronę http://cenapaliw.pl/ oraz uzupełnianie informacji o cenach. Będzie to z pożytkiem dla wielu kierowców. Póki co Suwałki biednie się tam prezentują (brak cen, czasami ktoś wpisze ceny ze stacji przy PKSie).
PozdRo...

DiAbOlO

Hary

Ja polecam Stacje paliw na Kamenie tankują tu Karetki, Ciężarówki. WORD ja tez tu tankuje i nie narzekam na jakość paliwa ;]

idtwo

ja  ON tankuje  w PKS-sie na wojska polskiego  do minus 45 nie zamarza (tak pisali w gazecie)
idtwo

copernik

witam,tak jak w treści,proszę o Wasze opinie na temat stacji LPG  i  jakości gazu na suwalskich stacjach,gdzie się tankujecie i dlaczego,osobiście tankuję gaz na małejj stacji LPG na terenie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego na Mickiewicza
Copernik

artur

Dobry i tani gaz jest w Inees oraz w Barterze (obie stacje na Bakałarzewskiej). Tankuje tam cały czas kilka samochodów i nie miałem póki co żadnych niemiłych niespodzianek.
artur

fmn

W Karpie przy wyjeździe na olecko jest też ok i cenowo i jakościowo

ludi

Wielkie brawa dla Orlenu za obniżenie ceny E95 do 4,99 PLN już od jakiegoś tygodnia  :) w stacjach na literę S pustki a na Orlenie nienotowane od kilku lat kolejki.
Tankując 5 dni temu pytam pana z obsługi co to za promocja, że 20gr. taniej niż wszędzie a on na to że to normalna cena  :D

kolo two\\\\\\\'re

Orlen i Lotos też obniżył ale tam i tak nikt nie tankuje, nawet na stacji 1-2-3 jest drożej. Tylko ci co ON tankują moga być trochę niezadowoleni bo kosztuje tyle samo a zawsze było taniej te parę groszy.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć