Władcy móch

Zaczęty przez manka20, 15 Lut 2009, 14:26:12

« poprzedni - następny »

manka20

kiedy bedzie u nas w kinach i kto z checia by poszedł na czesia :):):):)

amor

wlasnie tez jestem zainteresowana tym filmem,ale znajac nasze suwalki to pewnie bedzie dopiero za ok 2 miesiece albo i wcale nie wyswietlo:/

nick

to może najpierw naucz się poprawnie pisac tytuł: WŁATCY móch
nick

manka20

sory za pomyłke :):):) byłam ostatnio w kinie i sie pytałam kiedy beda włatcy moch to zaspiewał mi ze w połowie marca ale ze to nie jest pewne szkoda ze tak długo bedzie trzeba czekac nio ale mysle ze bedzie warto :):) pozdrawiam :)

o matko

No tak w całejpolsce włatcy od 13 lutego a suwałki połowa marca nieźle. Włatcy to jedyny film dlaktóregozniose te półtora godziny w naszym nibykinie, jestem gotowy do poświęcenia i wytrzymam

clod

Nawet jakby wcale go nie wyświetlali, to też żadnej straty by nie było.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

przemek

wiecie co nie narzekajcie tak na nasze kino baltyk, do naszego kina chodze dosc czesc, raz na miesiac lub dwa. ostatnio bylem na \' idelany facet dla mojej dziewczyny\' i film trwal ponad 2 godziny i mi bylo wygodnie, a teraz bylem w bialym w galeri bialej w kinie helios na wlatcach moch i powiem jedynie ze siedzenie nie doruwnuja naszym, po godzinie bolala dupa i sie krecielm, co innego obraz i dzwiek, a szczegolnie dzwiek - tylko pozazdroscic.

co do filmu to polecam, jest duzo smiechu i dla fanow czesia wypasik w pytke
przemek

doda180

Nic wam się nie podoba,to zimno,to nie ma, to to, to sramto. Jak wam tak bardzo się nie podoba to nie chodżcie i problem z głowy ja jestem często w kinie i nic mi w nim nie przeszkadza mili ludzie tam pracują kulturalni i wogule,zawsze czysto miło i przyjemnie. Wielki podziw osobom które tam są ztrudnione że muszą się użerać z tak nie miłymi ludzmi którzy tam czasami przychodzą. A wy na tym forum tylko krytykujecie a nie możecie czasami znaleźć jakiś plusów?Zazwyczaj wypowiadają się osoby które bardzo rzadko bywają w kine!!! ŻENADA!!!!!!CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE!!!!!!
doda180

ja

doda180    w kinie bywam dosc często ale równierz często bywam w innych kinach i z przykrością musze stwierdzić że nasze kino zatrzymało sie z poziomem technicznym już z 20 lat temu. No ale leprze to niż nic na włatców pójde napewno

Dawid

Ja tez chce isc na włatców móch.   Ciekawe kiedy bedzie.

fazerka

film obejrzałam na kompie, i nie zachwycił mnie, odcinki serialowe były o wiele śmieszniejsze. powiem tak: fajny mieli pomysł, ale jakoś im nie wyszło...

fighter

czym tu tak sie  szczycicie?? film jak film nie beda puszczac tylko jednego filmu ;] ( mam nadzieję bo znając nasze miasto to film beda zmieniac raz na 2 miesiące )
.....

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

ulalor

kalkcze

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć