poród

Zaczęty przez justynaj23, 21 Sty 2009, 16:32:15

« poprzedni - następny »

Misia

Hej, ja rodziłam pod koniec września w Suwałkach, miał to być naturalny ale skończyło sie cesarką, na opiekę nie narzekałam bo to akurat było ok, położne miłe, sympatyczne a co najważniejsze dużo pomagały, a co do lekarzy to również złego zdania nie mogę powiedzieć. Myśle, że z drugi dzieckiem też będe w Suwałkach. Koleżanka rodziła w Białym w prywatnej klinice i niestety były jakieś komplikacje z dzieckiem i teraz jeździ z nim cały czas po lekarzach, więc nie była zadowolona z tej kliniki.

Rybka

nie moge czytac juz o tym... ja rodzilam 3 miesiace temu.. i powiem szcerze rodzilam 24 godziny ale tylko przez to ze mialam wywolywana ciaze bo bylo juz po terminie.. pielegniarki fajne nie moglam narzekac obok mnie rodzily 4 kobiety i ani razu nie slyszalam zlego slowa o tym jak to ona ma rodzic.. a co do innych miejsc to jest problem... wiecie ze u nas w suwalkach jest intesywna terapia dla noworodkow ? pewnie nie potem najblizsza jest w bialym.. wiec uwzajcie moja kolezanka rodzila w olecku u wspanialego lekarza i co wyszlo dziecko jest chore zostalo przytrute i przetrzymane w wodach plodowych dotego kolezance rzebro zlamali bo \"musieli wypchnach dziecko\" nie dosc ze do suwalk 30 km. to jeszcze trzeba bylo czekac na karetke z inkubatorem dla dziecka ktora przyjechala z olsztyna.. wiec pomyslcie albo chcecie miec zdrowe i zywe dziecko albo mozna troche sie pomeczyc czyz nie ? nie rozumiem was kobity ja rodzilam 24 i bylam na 3 zmianach pielegniarek i nie bylo zle a wrecz dobrtze wiec sama kochana zdecydujesz czy chcesaz rodzic u nas czy nie jak co sie dzieje z dzieckiem to pomoc jest zawsze !

Justyna

Dziewczyny a rodziłyście same czy np. z mężem? Jak jest lepiej wg Was?
Justyna

marta

Hej
Ja rodziłam w listopadzie i muszę przyznać że byłam bardzo zadowolona złego słowa nie mogę powiedzieć na położne. Rodziłam z mężem na sali rodzinnej moim zdaniem lepiej z mężem zawsze jest ktoś kto \"trzeźwo\" myśli. Wcześniej chodziłam na szkołę rdzenia przy oddziale położniczym w naszym szpitalu i muszę przyznać że Pani Henia bardzo szczegółowo opisała jak wygląda poród u nas w Suwałkach i bez mydlenia oczu odpowiadała na wszystkie pytania (można się naczytać w necie ale w każdym szpitalu wygląda to trochę inaczej) a po porodzie przychodziła do dziewczyn ze szkoły rodzenia pytała się czy wszystko ok i pomagała czego nie mogę powiedzieć o Pani Ani słodka aż do przesady na szkole rodzenia a potem brak słów... Kolejnym argumentem za porodem w Suwałkach jest oddział neonatologiczny i intensywna terapia dla maluszków co jest bardzo ważne w przypadku komplikacji.
A co do porodu w Białymstoku w prywatnej klinice znam przypadek gdy kobieta dostała skurczy i wyruszyli w podróż niestety w ostatnią on się spieszył ona krzyczała z bóli zginęli wszyscy na miejscu a drugi przypadek mojej siostry ciotecznej dojechali na samą końcówkę porodu bo skąd mamy wiedzieć ile poród będzie trwał godzinę czy dobę.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć