dc++ airbites suwałki - nie działa

Zaczęty przez edylaur, 23 Sty 2009, 20:10:47

« poprzedni - następny »
Do dołu

edylaur

witam
nie wiem czy wam tez, ale dc++ nie działa, a airbites mowi ze to ich sprawa - tylko administratora huba - jesli takowy jest, albo moze ktos wie, kim ten admin huba jest - prosze napisac dlaczego nie dziala dc++

reszka

OWSZEM DZIAŁA TYLKO ZE POD INNYM ADRESEM
209.17.190.94:1011
reszka

edylaur

a co to za cyfry? gdzie mam to niby wpisac?

edylaur

ok juz sie polaczylam
szkoda ze od ponad tyg nie bylo nigdzie wiadomosci ze zmieniono adres
dzieki

:)

[cytat]a co to za cyfry? gdzie mam to niby wpisac?[/cytat]

hahaha no to, to dopiero było genialne haha :)

b

Serio?? U mnie ten nowy(??) serwer nawet na ping  nie odpowiada.
Stary jakby działał, ale nie można się na niego zalogować :(.

Jak ktoś wie coś więcej to pisać

Pozdro :))...

kwiadorro

moglby ktos podac ta nowa strone dc?

b

Owszem udało mi się wieczorem połączyć z tym hubem : 209.17.190.94:1011 , ale na pewno nie jest to suwalski hub i o prędkościach osiąganych lokalnie można zapomnieć.
Zostało jedynie czekać... może odżyje nasz lokalny ... .

Pozdrawiam

:)

dragon

...hmmm....ja tam bez problemu sie lacze z nowym hubem...sciagam z ta sama predkoscia co wczesniej (ok 4 - 5 Mbit/sek) i nie mam problemow...owszem sie zmienilo troche bo teraz min 5 znakow trzeba wpisac jak sie cos szuka i czasem z kims nie mozna sie polaczy...ale tak to nie przeszkadza tak bardzo...:)...zreszta z tego co wiem to ciagle trwaja prace nad tym by usprawnic huba...no i jeszcze nie wszyscy ci co znali stary hub suwalki to wiedza ze nowy powstal...i jest problem bo nie da rady wszystich powiadomic jak nei ma z nimi kontaktu...

korkidown

ale po ch**j jakies zmany!kazde zmiany w airbites to zawsze na gorsze!jak mnie to wQQQQQQ!!!!!***@#$%^&*!!chajs potrafią tylko brać! :@

b

.

mam nową wersję dc++, nazywa się LDC++ i nie wiem zabardzo gdzie wpisać te nowe IP, pomocy ;)

arti

Witam.
Mam pytanko dziala u kogos dc++?

gosc

Nie działa już od kilku dni, strona też. Wie ktoś może co się dzieje?

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć