Plaza czy w S okaze sie potrzebna?

Zaczęty przez vanillacat, 19 Sty 2009, 12:02:53

« poprzedni - następny »

clod

Proponuję żeby nasza suwalska galeria nazywała się Jaćwing albo Jaćwieska.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

vanillacat

A czytaliscie ostatnie info z onetu? Za dwa lata tylko 56 ludzi na sto ma miec prace. Pewnie tylko znikome ilosci osbb beda kupowac perfumy za stowe:D w Plazie -po prostu sklep dla wyzszej finansowo \"klasy\". Jak w takich warunkach kryzysu, widzicie Plaze, jak firmy bankrutuja w Pl ? Ja nadal to czarno widze, mimo ze przemowily do mnie argumenty niektorych z Was :) ale chcialabym by Suwalki rozwijaly sie, a to jednak na pewno jakas atrakcja.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

___

Nie zrozumiałaś tego info z onetu.
100 ludzi ma pracować na 56. W liczbie 56 są renciści, emeryci, i inni na których trzeba pracować, np. bezrobotni.

barcafan

Miejmy nadzieję, że dogadają się co do kina w Plazie. Bo taka atrakcja też by się przydała. Tak jak napisałem wyżej, oprócz Plazy niech otwierają galerię i hipermarkety. Większa konkurencja to zdecydowanie niższe ceny. A to raj dla konsumentów.
barcafan

totofoto

dobra ludzie...plaza ma być! discussion is over! kto tak nie uważa, powinien zastanowić się nad sensem istnienia...rozwój jest nieodłącznym elementem życia człowieka i bez niego s-ki pozostaną w tyle... pzdr

jeno

\"Plaza czy w S okaze sie potrzebna?\" - w tym momencie odpowiedź na to pytanie jest chyba zbędna. Budują, a jak zakończą to się okaże.
jeno

G

No właśnie i zamiast cieszyć się,że wreszcie zmieni się coś w tym mieście, nowe miejsce spędzania wolnego czasu( i nie mówię tu tylko o zakupach) to zastanawiasz się czy Plaza ma sens? Kogo będzie stać ten będzie kupować, myślę że w H&M każdy znajdzie coś dla siebie i jest mnóstwo promocji. A poza tym trzeba cieszyć się, że będzie praca dla ludzi. Ja jestem jak najbardziej za Plazą. Wreszcie jakieś zmiany :)

brutus

Nie znam nikogo komu od przybytku boli głowa.
Co za niemądre pytanie.

szatanek

Jasne, że jest potrzebna. Tematu całego nie czytałem ale to chyba oczywiste, kto mieszkał chwile w większym mieście chyba to wie i kto nie ten też. Jak nie po zakupy - to zjeść. Jak nie zjeść - to do kina. Jak nie do kina - to na imprezę. A pod arkadię sam dynamit podłożę.

szatanek

Czyli Vanilla każdy coś sobie powinien znaleźć ;)

Stary

Ale gdzie są tacy, których stać na kupowanie w tak drogich sklepach?

clod

"Drogi" to pojęcie względne.
Dla mnie za drogi jest chiński chłam jednorazowego użytku.
Wolę kupić droższy ciuch, który nie zniszczy się po pierwszym praniu.
A poza tym poczytaj wcześniejsze posty.
Często markowe ciuchy z wyprzedaży są tańsze od ich chińskich podróbek...
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć