Plaza czy w S okaze sie potrzebna?

Zaczęty przez vanillacat, 19 Sty 2009, 12:02:53

« poprzedni - następny »

Tolek

prosze tu tez usunac moj wpis - Jest to forum za mało poważne aby je traktowac na serio. Dowalne kasowanie wpisów, wątku itp... to kreaowanie wlasnej polityki... A to miejsce powinno byc przeznaczone dla wszytskich ludzi, a jak nie to milja sie z sensem
Tolek

zaroowka

Ty jesteś mało poważny wpisując ten sam post w 4 wątkach. Posty zostaną,  forum to nie koncert życzeń, a moderacja nie jest od spełniania zachcianek użytkowników.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

vanillacat

Evancio krzyzys istnieje, trzeba ogladac Wiadomosci, np Islandia zbankrutowala, 13 tys Polakow wraca do Pl, i prosze czy teraz kogos bedzie stac na perfumy za powyzej 100 zł? Czy Kappahl,.,,skoro np bezrozbocie rosnie w zastraszjacym tempie? Dlatego wielkie powierzchnie sklepowe nie bada miec racji zbytu. W ostatnim Tyg Suwalskim napisane zostalo ze Plaza prowadzi negocjacje ze sklepami by maja jeszcze mnsotwo niewykorzystanej powierzchni, po prostu w tak malych miastach jak S takie inwestycje raczej beda nietrafione.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

clod

Vanilko inwestycja ta będzie trafiona, nie wszyscy mieszkańcy Suwałk są bezrobotni i mają dużo wolnego czasu.
Zauważ, że w Suwałkach w dni wolne od pracy czyli niedziele i święta życie handlowe zamiera. Można oczywiście kupić coś do jedzenia czy chemię gospodarczą, ale nic konkretnego typu ciuch, perfuma albo sprzęt agd-rtv.
Ze względu na pracę ja i sporo moich znajomych ma ten sam problem, że kiedy mógłbym po obiedzie iść na zakupy to wszystko jest już zamknięte, bo jest już 18 czy 19.
A jeśli jeszcze znajdzie się tam aneks dla maluchów to ręczę, że nie tylko suwalczanie ale i mieszkańcy okolic będą tam przychodzić całymi rodzinami i zostawią tam sporo kasy.
Wystarczy zajrzeć do McDonalda, tam jest ciągle ruch, a wokół rejestracje oprócz standardowych suwalskich i aut przedstawicieli handlowych Oleckowskie, Augustowskie i innych okolicznych miast.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

barcafan

Nie wiem Vanilko, skąd masz informację o powierzchniach do wynajęcia w Plazie, bo z dosyć dobrze zorientowanych źródeł wiem coś zupełnie przeciwnego. Lokali wolnych brak już teraz a większość to wynajmy długoterminowe.
barcafan

Evancio

vanill, a bez perfum za ponad stówe to sie idzie prosto do piachu;] żyjemy w polsce-nie islandii. i powodzenia - dalej wierz we wszystko co mówą w tv.
clod, chciałeś chyba powiedzieć/napisać tylko okolicznych miast.
VeB!

Karis_

Evancio, chyba wiem co masz na myśli:)  Mnie też nie będzie na to stać, a poza tym nie potrzebuję mega markowych ciuchów( i nie mówcie, że ubrania z bazaru są gorszej jakości, bo każdy ciuch o który się nie dba w końcu niszczeje) ani drogich perfum. za to jestem happy bo mam wspaniałego męża, dwa psy i kilka innych zwierzaków, którym mogę się jakoś poświęcić. Nie czuję pustki nie mając perfum za stówę. A niestety znam masę dziewczyn (i nie tylko) które usychają ze smutku "bo mama nie chce dać mi pieniędzy na to czy tamto". Widać pomieszały się systemy wartości. do kina nie chodzę i większość moich znajomych też nie, ani też nie wyjeżdżają jak to mówicie do innych miast. sama słyszę masę opinii, że Plaza (a bynajmniej niektóre z planowanych jej części) będzie jednak za drogim interesem dla WIĘKSZOŚCI (nie mylić od razu z każdą osobą) naszych miastowych.

clod

Chodziłem ostatnio po suwalskich sklepach w poszukiwaniu eleganckiej koszuli i niestety nie znalazłem. Wszędzie, w każdym sklepie to samo, (dosłownie te same koszule, nieznanych producentów, jakości made in china) jeżeli już nawet coś wpadnie w oko to jest jedna sztuka, która akurat ma za mały kołnierzyk, albo za długie rękawy.

Żadnego wyboru, tak jakby wszystkie sklepy zaopatrywały się u jednego dostawcy. Oczywiście koszule nie firmowe w cenie 50-70 zł. w zależności ile ktoś sobie marży narzuci.

A wystarczyło, że załatwiając sprawy w Białymstoku pojechałem do galerii Biała w i tam jest w czym wybierać. Wszystko firmowe, dobrej jakości i wszędzie przeceny. Kupiłem dwie koszule Carry za 29,90 i 34,90.

Stanowczo wolę zamiast jednej pośledniej jakości koszuli kupić w tej cenie dwie dobre. Skoro kosztuje tyle samo to po co przepłacać ?
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

___

A koszty uboczne zakupu w Białymstoku tych koszul?
A zdrowie, które trzeba stracić aby w tłoku Tirów dojechać do B.?
Cieszę się, że po tylu latach władze w S. przejrzały na oczy. Może nie do końca, ale coś tam drgnęło. Opór czerwonych przed zmianami demokratycznymi tez długo trwał. Gajuś też odejdzie.

skarabeusz

Moim zdaniem Plaza będzie miała racje bytu. I myślę, że zawsze będzie to okres wyprzedaży w sklepach, gdzie ceny spadają nawet o te przysłowiowe 70%. Jakoś do tej pory nie uświadczyłem takich wyprzedaży w Suwałkach  :/

kozak

Białystok. Mówi się o nich galerianki. Jest ich kilkanaście. Mają 13-17 lat. Za seks chcą telefon, ciuch, MP3 albo gotówkę. Stawka: od 40 do 60 złotych.

czy u nas też są??????????????????????

neglected

Trudno nie przyznać Clodowi racji. Oferta sklepów odzieżowych w Suwałkach woła o pomstę do nieba. Asortyment \"stadionowy\", ceny już niebyt, znalezienie czegoś przyzwoitego w rozsądnej cenie staje się nie lada wyzwaniem. Nie wydaje mi się, żeby tego rodzaju inwestycja nie została poprzedzona badaniami rynku.
No i na pewno inwestor liczy na klientów z Litwy, chociaż tu atrakcyjność Plazy będzie akurat zależała od różnic kursowych.
voices in my head

kad

Clod ma rację, nie wszyscy w Suwałkach nie mają pieniędzy, popatrzcie jakie samochody po naszym mieście jeżdżą, teraz ,aby kupić sobie cokolwiek trzeba jechać do Białego, Kowna są tam 2 centra lub jeszcze dalej. A jak zajadę do jakiegoś większego miasta to przy okazji kupuję ile się da bo w Suwałkach nie ma sklepów, a jak są to mają wysokie ceny. W centrach przynajmniej wyprzedaże są 2 razy do roku, a jak większa konkurencja to i ceny niższe proste.
KAD

pawel

Nie martwcie się za inwestora, który wykłada 42 milony EURO na suwalską Plazę. To zmatrwienie Plaza Centers Poland, a nie Wasze.
Ceny w centrach handlowych nie są wysokie, bo nikt by tam nie kupował.

Poza tym pojawi się nowość w Suwałkach - wyprzedaże, takie prawdziwe -50 do -70 %, na których można kupić fajne rzeczy za na prawdę nieduże pieniądze.

totofoto

przyznam się - wszystkich postów nie czytałem, ale uważam, że plaza jest jak najbardziej potrzebna, głównie młodym ludziom, którzy w końcu będą mieli dostęp np. do markowych ciuchów, które podczas licznych promocji można kupić taniej niż w "zwykłych" sklepach lub na bazarze...nie wspominam już o other entertainments :D jak dla mnie, to jeszcze Galeria Suwalska by się przydała ;) Białystok ma Białą, Gdańsk - Bałtycką to my też chcemy!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć