Gdzie dobry optyk w Suwałkach?

Zaczęty przez Zykfryd, 01 Sty 2009, 20:07:54

« poprzedni - następny »

Zykfryd

Witam wszystkich

Chciałbym się zapytać który zakład optyczny polecacie. Rozchodzi sie o sumienny i niedrogi. Musze się zaopatrzyć w okularki do komputera. Wiem że w większości robią na miejscu badanie wzroku i w tedy decydują sie czy mogą być tylko zerówki czy już trzeba będzie coś między plus a minus wybrać.

Co polecacie?

Pozdrawiam

inna

na noniewicza za wigrami jest naprawde niedrogo i szybko

inny

na gałaja  za parkiem jest naprawdę tanio szybko i solidnie wszystko made in china  ;)

Poświąteczny-wygnieciony

Na Wigierskiej jest b. profesjonalnie

Zykfryd

oki

dzięki postaram się któregoś w niedługim czasie odwiedzić  ;)

pijany starzec

Polecam Niezgodę na Żabiej (tuż koło dworca PKS) w Augustowie (to taka południowa dzielnica Suwałk). Połączenie fachowości i kultury, a ceny znacznie niższe od średniej suwalskiej.

EM

dokladnie bylam w augustowie u tego optyka i faktycznie maja fajne oprawki u nas takich nie widzialam a cenowo nie jest tak zle

Karolina

w suwałkach otowrzył się OPTYK w D.H. WIGRY mają tam bardzo duży wybór i nie drogo, VISION EXPRES to drożyzna, kuszą gratisami ale za jedną pare płaci sie u nich jak za trzy. W plazie w sobote znalazłam oprawke która mi się spodobała ale cena jej była 399zł w Wigrach w Studio Optycznym znalazłam tę samą oprawke za jedyne 169zł. Morał jest taki że Vision Expres mają nieźle naciągnięte ceny.
Karolina

Zuzanna

to prawda jeśli chodzi i Vision Expres, te gratisy to przesada. I lekarze także nie są na tyle kompetentni. Badanie wzroku na szybkiego, bez kropelek itp. Nie warto!
...

kasik

Zuzanko, kropelki wpuszcza się malutkim dzieciom, a ty skoro już pisać umiesz, to nie musisz mieć kropelek ;)
w vision express przyjęła mnie bardzo sympatyczna pani doktor, która wyjaśniła po co jakie badanie robi, skoro ma jakiejś podejrzenia że coś nie jest tak jak powinno być. u innych lekarzy chamstwo i zero kontaktu z  pacjentem.
co do promocji w VE  - kto nie chce niech nie kupuje - za za 3 pary i  badanie dwóch osób zapłaciłam 570 zł. Wszystkie szkła mają antyrefleks i bardzo twarzowe oprawy. Oczywiście na każdą parę gwarancja. i nie pobierają opłaty za wstawianie szkieł - od tego jest pracownik, a nie jak w innych suwalskich salonach optycznych po kilkadziesiąt zł od pary!
Co do obsługi to nie mogę narzekać - dziewczyny uwijały się jak w ukropie, żeby niektórym wolniej myślącym klientom wytłumaczyć co i jak (tak tak Zuzanko to pewnie tobie ta pani kilka razy tłumaczyła zasady promocji a i tak nie zrozumiałaś;) ) W zasadzie to nie zazdroszczę im cały dzień na nogach i ciągle to samo powtarzać.
jestem klientą VE nie od dziś i cieszę się że w końcu nie będę musiała jeździć do Białego żeby z ich usług skorzystać.

Mirek

Hej tak was czaytm i sam nie wiem co jest dobre. Wiem jedno nigdy nie zrobie okularow w Vision to zdziercy i wielka korporacja, a co do reklamacji to 1/1000 jest uznanych. ostanio zrobiłem okulary w Wigrach i jestem bardzo zadowolony za markowe oprawy i szkła z najwyzszej jakosci zapłacilem 500 zł a w Vision  takie same okulary kosztuja ponad 1000 zł... wiec polecam Optyka w domu handlowym Wigry, warto

zuza

A ja wam powiem ze w suwalkach jest perelka, czyli zaklad optyczny na minkiewicza. Cala rodzina tam robimy okulary. a wy glupki oszukujcie sie, ze robicie tanio okulary He he
anna p

Futrzak

Najlepszy optyk w Suwałkach to Salon Optyczny \"Widzi się\" w Wigrach. Dobre ceny doświadczona i kompetentna obsługa. Moja rodzina i ja już kilkakrotnie tam robiliśmy okulary i wszystko jest OK.
Futrzak

brak

usunięto przez administratora

Irka

Nie dawno zrobiłam okulary, właśnie w D.H. Wigry i musze powiedzieć że nie wierzyłam w wasze opinie dopuki sama nie sprawdziłam, porozmawiałam z młodym optykiem, który zachwycił mnie swoim profesjonalizmem, pierwszy raz miałam styczność ze szkłami progresywnymi i trafiłam w dobre ręce. Wiem jedno takich ludzi warto polecać i promować, zaprowadze tam całą moją rodzinę. Bardzo fajne jest to że ten młody człowiek podchodzi indywidualnie do każdego klienta tzn szuka takich rozwiązań aby jednak był ten komfort noszenia okularów a jeżeli cena jest zbyt wysoka proponuje bardzo atrakcyjne obniżki - tak jak w moim przypadku :D bardzo duży pozytyw.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć