mechanicy suwalscy

Zaczęty przez ZIELONA, 13 Lis 2008, 21:27:45

« poprzedni - następny »
Do dołu

ZIELONA

gdzie w Suwalkach mozna bezpiecznie naprawic samochod ,tak zeby naprawili co trzeba i nie \"ogolili\" z kasy?
ja osobiscie bardzo polecam zaklad w Bialej Wodzie ,bardzo solidny i tani.natomiast ulice Galaja omijajcie szerokim łukiem ,pan ma zaklad mechaniki i jakies uslugi sprzatania posesji.samochod naprawia niedokladnie (zepsul sie nastepnego dnia-to co bylo naprawiane)i liczy sobie bajonskie sumy .
ZIELONA

Fikou

oj ZIELONA... uważaj troszkę jak piszesz... bo chociaż nie wiem nic o jakości usług na Gałaja ale są tam dwa zakłady ;/
Co mąci troszkę rzetelność twą nieprawdaż?

ZIELONA

wiem ze dwa ale ten o ktorym ja pisze ma jeszcze zaklad sprzatajacy chyba wyraznie to napisalam nieprawdaz?
ZIELONA

Fikou

prawda a jednak... dla mnie pozostaje jakiś niesmaczek

rex-o-matic

w pełni popieram zieloną jeśli chodzi o Gałaja, jeżdżę \"francuzem\" i autoryzowany \"francuz\" ściąga grubo-na szczęście złapałem kontakt z jego ex-mechanikiem i już cham nie ściąga ze mnie :-D - kiedyś robili mi tam coś to przejechałem z 200 km, a potem mi samochód zgrzało przed Ełkiem...

henio mleczarz

Co do Białej wody to wiem z doświadczenia ze tez lubią zdzierac, polecam warsztat na końcu świerkowej

robertos

Uśmiałem się czytając pierwszy post. ZIELONA pyta, ale zaraz zna już odpowiedź, he he. Dobre. Czyżbyś ZIELONA sam prowadził ten zakład w Białej Wodzie? I to nasze miasto właśnie...
no cóż...

barcafan

A ja polecam na 23-go Paździrnika. Chłopaki robią dobrze i w miarę tanio. Duży minus to kolejki, trzeba się zapisywać , ale to świadczy chyba dobrze o zakładzie.
barcafan

robertos

Na tej ulicy jest kilka zakładów, więc jak już podchodzimy do tematu poważnie, to może jakieś konkretne namiary podajmy.
no cóż...

ja

no a znacie jakiegos dobrego i w miare tanio blacharza co mi odegnie pogiete blachy w samochodzie ??????

????

Zgadzam się należy szerokim łukiem omijać Gałaja,koleś naprawiał mi skrzynię biegów to po pół roku znów padła a inny mechanik stwierdził że wogle nowych części nie było wstawionych,chodź na części wydałem 600zł,ale co krzywda wstawił do drugiego!!!!!!

elo

Nie polecam,wręcz ostrzegam przed lakiernikiem z Sejnejskiej!!!!!Ma kabinę lakierniczą a maluje chyba pędzlem,taką chałę mi odwalił że szok!!!!!!Zdecydowanie odradzam cwaniaczka!
Ćwikowski Rafał

bajzel

...a co myślicie o \"garażowcach\" ??
tomek

ZIELONA

robertos skoro posadzasz mnie o reklame na forum to pewnie sam tak robisz:),ja nie jestem ani mechanikiem ani elektrykiem a temat jest zalozony w celach informacyjnych a nie reklamowych.
ZIELONA

Łelo

Faktycznie Zielona Twój wpis jest dziwny i podejrzany.
Nie musisz znac się na mechanice samochodowej aby reklamować zakład np. kolegi, czy koleżanki.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć