Barmanki z kuźni

Zaczęty przez sylw, 11 Paź 2008, 16:54:06

« poprzedni - następny »
Do dołu

sylw

Chciałbym zwrócić uwagę na barmanki z lokalu kuźnia. Za każdym razem gdy tam przychodzę, a jestem średnio raz w tygodniu, panie obsługujące drą się na klientów. Ostatnio zauważyłem taką sytuację: na środku, niedaleko baru stoi dwóch gości(w górnej części kuźni). Barmanka zagapiła się i zderzyła się z jednym z tych kolesi. Popielniczka jej upadła i się pobiła. Na to barmanka wrzeszczy, że na całą salę słychać do typa: k.... mówiłam Ci żebyś nie stał na środku jak nic nie kupujesz.
Gdy kupowałem piwko na dole mówię do barmanki: czy można piwko? Ta nalewa a ja do niej mówię przepraszam 3 poproszę. To ta do mnie: no k.... przecież jedno miało być?? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Ja na pewno więcej tam nie pójdę. Czy Was spotkało coś podobnego??
te rękawy są za długie, drzwi nie mają klamek i ściany są miękkie i białe...podoba mi się tu:)

Marcinowy

po co tam chodzisz sylw? nie jesteś dresem wiec tam nie pasujesz przecież i co się dziwisz? Mnie nie spotkało to ponieważ tam nie chodzę a jak nocą przechodzę przez ul. Chłodną i widze te wszystkie pijane, agresywne mordy i akcje które obok tego miejsca się odbywają to po prostu takowa wizytówka mówi mi wszystko o tym miejscu  i ich klientach (wiem, że może uogólniam - nie wszyscy pewnie tam są powaleni - ale mnie to zasadniczo wali) 8) Tyle. Pzdr All!
...w SUMie dobre Koncerty widziałem :)

HolyShit

podpisuje się pod Marcinem ;] dokładnie tak samo to widze...

Fikou

sylw

chodzę a raczej chodziłem bo moi znajomi z pracy tam lubią chodzić ale po tym wszystkim przekonałem ich żeby olali ten klub i zastanowili się nad kominkową lub bramą:)
te rękawy są za długie, drzwi nie mają klamek i ściany są miękkie i białe...podoba mi się tu:)

neot

haha jak Kuźnia jest klubem to polecam jeszcze lepszy Kogutek ... żenada

rrr

Poprostu barmanki użerają się całe noce z szemrana klijentelą i potem nie odróżniają normalnych

meduza

Też byś się tak zachowywała gdybyś musiała za 3zł/h pracowac
meex

niepokorny cień nocy

Giganteusz

Byłem na koniec roku ostatnio tam była kolejka po piwo to kupiłem 3 piwa w butelce nie dobre żubry bo nic innego nie było za 5zł  :/ . Poszedłem do stolika  z tymi 3 piwami wypiłem jedno kolejka sie skończyła pomyślałem zamienię te 2 na zimne i jakiś kierownik czy ktoś co rządził tymi barmankami do mnie tak  trzymając mnie za bluzę \" jak kopiłeś piwa w sklepie to wypierdalaj stąd\" zaczął sie szarpać  odpuścił  dopiero jak barmanka potwierdziła  a nie dał nawet wytłumaczyć. Kiedyś mnie wygonili jak wniosłem 10 lechów i   piłem i to rozumiem to jest lokal dno i tyle.!

sylw

no przepraszam, to że zarabiają mało nie obliguje ich do tego aby traktować ludzi jak psy. Po drugie jak mało płacą niech znajdą pracę gdzie zarobią więcej. Widać może po prostu obsługa i szef wychodzą z założenia że ludzie i tak przyjdą i że nie ma sensu się starać.

rrr

Podsumowując, Kuźnia to jest kiepski lokal, o złej reputacji więc  idąc tam porostu nie należy spodziewać się kulturalnych warunków i tyle w temacie

dok7

Jasne. Nie ma co przeżywać. Kuźnia to nie jedyny lokal w Suwałkach i tyle. Pozdrawiam!
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!! :D :)

margolcia

Kuźnia,to taki syf jakich mało.chcesz zobaczyc najarana ,agresywna i pijana dziwke lub alfonsa-to tylko tam.Szerokim łukiem omijaj!

tajna

w MOJEJ powieści \"Melancholia\" superkolesie walczą z nawalonymi kolesiami z kuźmi. Walczą to za dużo powiedziane, oni po prostu ich uspokajają:) Jak chcecie mogę wkleić fragment:)
kulturalne suwałki

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć