Barmanki z kuźni

Zaczęty przez sylw, 11 Paź 2008, 16:54:06

« poprzedni - następny »
Do dołu

Fikou

z pracą jest dziś ciężko, a jeśli pracuje się w miejscu nawiedzanym przez małpy i goryle, pawiany i inne byczki zachowujące się jak z dżungli to może to właśnie człowieka wypacza? może każe powielać zachowania obserwowane u gości lokalu? Robota Ochroniarza jest niewdzięczna... nie tylko ze względu na brak warunków fizycznych nie mógłbym nim zostać.
RObota barmana/ki? \"Ki\" jest gorsza niż \"na\" bo te kobiety są stale narażone na chamstwo i buractwo klienteli naye..... na ataki na godność, na chamskie teksty itp. Do prawdy 2 klientów umie sprawić że kobitka już do końca dnia nie będzie miała się ochoty uśmiechać... nie wolno nam oceniać tak dogłębnie...
narobiliście już problemów kasjerkom z kolei... ni wiem czy słusznie czy nieale narobiliście... jeśli problemy będą miały barmanki teraz... to gratuluję
finito

AS

Fikou - pamiętaj o tym, że takie zachowania ewidentnie są tolerowane przez kierownictwo i właścicieli. Jkai pan - taki kram. Nieprzyjemności raczej nie przewiduję....

ja

W sumie ... co od kuźni ... JAKA PŁACA, TAKA PRACA ... hehe w sumie się nie dziwie barmankom i \"ochroniarzom\" :)

anna

Co wam powiem to wam powiem jak kiedys bylam tam na dyskotece to myslalam ze sie posikam ze smiech, nie dosc ze denna muzyka to w dodatku wpuszczaja malolatow, nie wiem czemu to oni robia ale bylam swiadkiem tego, doslownie az sie przerazilam. Hmm... barmanki to totalne dno juz bym sama lepiej klijenta obsluzyla, co wiecej hmm.... przychodza tam goscie najebani i tylko mysla o jednym nic wiecej a dziewczyny prawie z cyckami na wierzchu a pozniej posadzaja ze je ktos zgwalcil. Jednym slowem parodija <lol>

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'

Jeśli ktoś będzie zachowywał się normalnie jak na człowieka przystało nie będzie kręcił dymów itd to ochrona napewno nie będzie interweniowała.Ale jeśli ktoś wyzywa barmanki uważa się  za rambo  i chce rozj....... pół kuźni  to niech sie nie dziwi że później są takie skutki jakie są.

luna

Droga Aniu...brak mi słów,a gdzie ta słynna solidarność jajników...poza tym jeżeli kobieta ma biust,zgrabny tyłek i do tego osobowość to dlaczego nie odkryć każdej po troszku...zabawne jest to ze uważasz ze obsłużyłabyś gościa lepiej...bo wiesz każda z tych kobiet jest po szkole specjalizującej sie w wykształceniu wykwalifikowanej kadry np technik hotelarz,technik technologi żywności....do prawdy,szukają do pracy w soboty...zgłoś sie i pokaz jak sie to robi :] Poza tym już od dawna panuje zasada \"bez dowodu nie wchodzisz\"...jeżeli ktoś został ominięty to zapewne ludzie po 30...wiesz od takich osób nawet nie wypada brać dowodów.Podziwiam was wszystkich...potraficie napisać dosadnie i dosyć treściwie co myślicie o zachowaniu osób których pracy nie rozumiecie,nie znacie....istnieje możliwość pofatygowania sie osobiście do szefa lub osoby wyższej stanowiskiem,na przyszłość taka słowna nagana,obcięcie premii lub porostu zwolnienie na pewno bardziej dotrze niż podsumowywanie,uogólnianie wszystkich tam pracujących.Pozdrawiam

luna

A co do ochrony moi drodzy to chyba wszyscy kierują sie stereotypami...ochrona została zmieniona ponad miesiąc temu,Panowie z Suwałk a nie tak jak do tej pory Białystok czy Ełk...wątpię żeby zdążyli już zrazić was do siebie.Byłam w zeszła sobotę na soczku i muszę powiedzieć ze bardzo przyjemni i zabawnie Panowie.Nikogo nie bili,nie wyzywali... może czas najwyższy wybrać sie do Kuźni ponownie i sprawdzić czy aby na pewno wszyscy jesteście na NIE,pozdrawiam serdecznie.

anna

Luna no iestety ale pracowalam jako barmanka wiec wiem jak to jest, poza tym co do odkryca zeby to bylo troche, omal nie powypadaja im te cycki z dekoltow a jak sie schyaja to jednym slowem P.... na wieszchu no to ma byc troszke. Nie obraz sie ale to parodia.
wyrażaj się ładniej Anno - Fik

tajna

ja nie lubię się wyrażać ładnie. Ale czego się dowiaduję tutaj, luna jest za kuźnią. No tak, nikt na świecie nie wymordował tyle ludzi co chrześcijanie ( powtaarzam za Andrzejem Żuławskim). Prawda moja zaś i wielu ludzi z Suwałk jest taka, żeby nigdy w życiu nie zajść do kuźni, bo dentysta drogo przecież kosztuje:) Co do pracy tam, to jest fatalnie, wszyscy są na okresie próbnym, bo tem kto jest szefem nie chce płacić zusu pracownikom, tak przynajmniej było przez wiele lat, a czy dziś tak jest? Ktoś mi odpowie?
kulturalne suwałki

Fikou

tajniak... to nie ten luna a ta luna... doczytał?

ja

... wszyscy mówią że to ochrona nieuprzejma i nie uprzejme barmanki ... to wszytko przez pijanych i chamskich klientów ... pytanie czemu tego niema w większości innych barów, klubów i dyskotek w Suwałkach ... tylko tam ... opinie wyrabia się latami i z czegoś to się bierze ...

AS

Są nieprzyjemne osoby i w innych lokalach, np. w Bramie taka niska- mało się usmiecha i długo przynosi zamówienie, w Sofixie - taka mała też bez uśmiechu, w Piwnicy też taka jedna obrażona na wszystkich , o Baryłce nie wspomne. Ale to są pojedyncze przypadki. W Kuźni natomiast wszystkie są wielkimi paniami. Traktują kljenta jak śmiecia.

luna

Drogi Asie...nie wiem z czego to wynika ...czy z tego ze w ogóle nie chodzisz do kuźni i po prostu piszesz to co słyszysz,mała prośba przejdź sie i sprawdź czy dziewczyny są takie naprawdę,nigdy nie spotkałam sie z jaka kol wiek niesubordynacja z ich strony....zaraz zaraz a przecież jestem kobieta,wiec jakie korzyści płyną im z sympatycznego zachowania wobec mojej osoby?Nie znają mnie,nie wiedza ile zarabiam i czy dam napiwek...śmieszna sprawa...zastanów sie czy przypadkiem nie podpadłeś;)Co do Ciebie droga Aniu,nie obrażam sie,w żadnym wypadku.Uwielbiam kobiety które potrafią powiedzieć nie rzeczowemu traktowaniu innych przedstawicielek płci \"słabszej\",piękniejszej.Acz kol wiek....i mam teraz skromna nadzieje ze nikogo nie urażę...dziewuchy nie maja zbyt obfitych kształtów...te ich \"cycki\" nie mogą sie wylewać bo aż tyle ich nie maja...a to ze teraz żeby zyskać klienta trzeba sie łapać każdego chwytu marketingowego...no cóż ciało,biust,seksualność zawsze sie najlepiej sprzedawały. Wystarczy włączyć tv.Co do pracy...troszkę sie zmieniło,podpytałam sie i wiem już np ze maja ubezpieczenie,składki ZUS są odprowadzane....no a te standardowe 1000zl maja z palcem w...nie pisząc naturalnie o tym ze osoby które pracują dłużej,lub są na wyższym stanowisku maja dodatki...tzw premia uznaniowa;)

AS

Zaprawdę powiadam Ci Luno, że bywam w kuźni, jak tez i w innych lokalach. Widzę ,słyszę jak te panie obsługują. Mnie to aż tak mocno nie razi. Po prostu wiem, czego oczekiwać od obsługi. Kwestia przyzwyczajenia ? Możliwe.... Ktoś, kto załozył ten temat, najwyraźniej nie wytrzymał chamskiego traktowania. A piszę z własnych obserwacji, a nie opracowuję inne wypowiedzi.

AS

a wracając do cycków, to mają je na wierzchu. Nawet jak mają tam dwa pryszcze, to też mają wywalony dekolt. I biuściasta tam tez pracuje. No chyba że mylisz lokale.....

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć