Klub Mam

Zaczęty przez eo123, 19 Paź 2008, 21:38:51

« poprzedni - następny »

eo123

czy jest w Suwalkach Klub Mam? jesli tak, prosze o kontakt;wychowuje 5 miesieczna coreczke i chetnie poznam inne mamy w podobnej sytuacji;
jesli nie ma takiego klubu, czy sa Mamy zainteresowane aby taki klub zalozyc? E

pinky_ulina

Witam, chyba jak na razie;) takiego klubu nie ma w Suwałkach, ale myślę, że znajdzie się dużo chętnych mam, aby powstało coś takiego w naszym mieście, a to dlatego, że często słyszę narzekania, że \'nie ma gdzie tu wyjść z dzieckiem\'.
Toteż pomysł nie jest zły i jestem jak najbardziej ZA takim miejscem:).
Pozdrawiam.

Fikou

ja to bym proponował wręcz klub rodzica... czemu nie wciągnąć w to ojców ^^
swoją drogą to całkiem dobry pomysł aby młodzi rodzice gromadzili się, zawsze jest dobrze kiedy ludzi w jakikolwiek sposób łączy wspólna sprawa, chyba że motywy tej grupy są z góry nastawione na zło, ale tu nie ma się o co obawiać :)
a czemu proponuję aby był to ewentualnie klub rodzica? bo niektóre sprawy takiej grupy łatwiej byłoby załatwić mamom a niektóre tatusiom, jeśli na ten przykład udałoby się załatwić lokal do wspólnych spotkań w urządzaniu go albo w ewentualnym remoncie sami klubowicze mogliby wspólnie zaradzić. Tatusiowie kładą szpachlę a mamy szyją zasłony :PP  to trywialny przykład ale pewien jestem że warto działać jako małżeństwo w takiej organizacji...

eo123

myslalam glownie o Mamach ktore nie pracuja i zamuja sie dziecmi w ciagu dnia,ale jesli mamy rowniez takich Tatusiow to super;moglibysmy spotykac sie raz w tygodniu przed poludniem i wymieniac radami, plus dzieci moglyby sie razem bawic;
sprawa lokalu-mam nadzieje ze uda sie wynajac gotowa sale(bez remontu) i najlepiej nieodplatnie-moze jakas szkola, organizacja, czy klub udostepnilyby sale na dwie godzinki tygodniowo?;
przegladalam strone www.klub-mam.pl stworzony przez Mamy na Ursynowie w W-wie i mysle ze warto pomyslec o takim klubie :) nie musimy od razu tworzyc strony internetowej ale chyba warto nieformalnie spotkac sie raz w tygodniu na pogaduszki:)

Fikou

;) warto.. .aż żałuję żem bezdzietny :P

spidy

O ile wiem, świetlice Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej są otwierane dopiero po południu. Warto porozmawiać z SSM (na Korczaka przy Arkadii) o potrzebie. Jeśli chociaż część mam będzie z tej spółdzielni to tym bardziej, bo każdy płaci w czynszu chyba złotówkę miesięcznie na działalność tych placówek. Trzeba rozmawiać. :) Powodzenia!
pozdrawiam :)

vanillacat

Bardzo fajny pomysł, szkoda ze w S nie ma np zajęc adaptacyjnych dla maluszków, takie tez by sie przydaly  Klub Mam moglby takie organizowac (poprzez ludzi z odp kwalifikacjami). Chodzi o to zeby dzieciaczki sie rozwijaly i dostosowały do póżniejszej nauki w szkole czy przedszkolu. Trzymam kciuki za stworzenie tego Klubu :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Fikou

takie adaptacyjne zajęcia to rodzice powinni sami dziecku przeprowadzać, bez łaski i z najwyższą przyjemnością! a bardziej nadałoby się przeszkolenie ich jak to się robi

vanillacat

Fikou ale nie kazdy sie do tego nadaje i ma cierpliwosc, poza tym wazne jest tez to ze dziecko rozwija swoje relacje z innymi dziecmi.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Pastwisko.org

Wszystkie Mamy, które dbają o to, co jest strawą duchowo-bajkową Dzieci, zapraszamy na kolejne spotkanie \"W krainie animacji\".
Bilet rodzinny: 10 zł
W programie m.in. oskarowy \"Piotruś i wilk\", a w przerwach między bajkami konkursy z nagrodami!
Miejsce: Pałacyk Zimowy Świętego Mikołaja przy ul. Tadeusza Kościuszki 31 w Suwałkach

Szczegóły tutaj:
http://www.pastwisko.org//content/view/91/1/lang,pl/

Może będzie to szansa na pierwsze nieformalne spotkanie Klubu Mam?

ola.s

I jak sprawa z Klubem Mam? czy któraś z mam działa w tym kierunku? Ja z chęcią (z pomocą innych mam oczywiście) zorganizowałabym takie spotkanie.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć