Ogłoszenia towarzyskie

Zaczęty przez vanillacat, 04 paź 2008, 08:41:36

« poprzedni - następny »

Hrabia

PREDEVSIM SLEZAN ! Silesius, non Polonus, non Germanu !

ela

Uwaga, młode kobitki w okolicach Suwałk grasuje stary po 40-tce, łysawy oszust, który niby szuka \"przyjaźni\", a chce za darmo seksu. Udało mi się usiec z samochodu!!!
E. BRZOZOWSKA

mała

A jakim jeździ samochodem?

mac

PRosil bym o usuniecie ogloszenia z towarzyskich nr 213512 gdyz zostal tam podany moj nr telefonu a nie ja to umieszczalem

fantomas

gdzie moge poznac fajna mila dziewczyne/kobiete powaznie podchodzaca do zycia?w  wieku 25-37 lat ,czy sa w Suwalkach organizowane wieczorki dla singli?jak tak to gdzie i kiedy?dziekuje za pomoc.

stasia

kto pomoze z dobredo serca?Czy ktos ma serce?Szukam pracy na wekent.lub osoby co pomoze z serca, z dobroci,niedlugo wigilja,a ja nie mam za co jej dzieciom zrobic

ona

:@ pomocy szukam, nie seksu , czy jest chociaz jedna dobra osoba, co da prace, moze byc na wekend

Olga

poszukuje kobiety ktora ma 4 letnie blizniaki z okolicy Suwalk badz z samych Suwalk.Podejrzewam ze ich ojcem jest Sebastian J z wojewodztwa lubuskiego.Wiem ze kobieta usiluje sie z nim skontaktowac nie jest tym za kogo sie podaje .Wiecej informacji na W.P .                                                                                                                                      

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

andrewandrew

Niech jej poszuka na facebooku

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć